UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Piotrkowi gratuluję choć nie tak to miało być ale już dawno powiedziałem mu, że jak nie posłem to figura będzie gdyż PIS w Elblągu nie ma takich rozgarniętych. Żałuję, że Redakcja i wszyscy komentujący nie skupili się nad innym wątkiem. Chodzi mi o to, że jeden wicewojewoda Sławomir Sadowski już jest prawda? Co się stało, że będzie drugi wiece no chyba, że pan Sadowski pójdzie do Wa-wa? No i jeszcze budowana jest postać czyli lider naturalny kandydat na Prezydenta Miasta w przyszłych wyborach i ciekawi mnie co na to Traks oraz Kowszyniak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Kat_Na_Idiotów(2021-11-25)
  • @Kat_Na_Idiotów - Co w tym wypadku znaczy być ''rozgarniętym''? Wiedzącym z której strony wiatr wieje ?
  • redaktor @Kat_Na_Idiotów - Było dwóch wicewojewodów. Poprzedni był z Porozumienia Gowina. Przestal nim być, gdy doszło do kłótni PiS z Gowinem. Przez wiele miesięcy był wakat, który zajął Piotr Opaczewski. Dopiszemy to w artykule.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    redaktor(2021-11-25)
  • @redaktor - Panie Redaktorze Naczelny bardzo dziękuję za informację. Warto dodać, że Piotr był u Gowina ale przeszedł na druga stronę. .. .kolejny raz postąpił z wiatrem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Kat_Na_Idiotów(2021-11-25)
  • To znaczy być młodym człowiekiem zorientowanym na sukces. .. pan Ryszard Czarnecki z tego samego kloca cięty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    GłębokaMyśl(2021-11-25)
  • redaktor @Kat_Na_Idiotów - Jest o tym informacja w naszym artykule.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    redaktor(2021-11-25)
  • @GłębokaMyśl - Twoi polityczni kumotrzy nie lepsi, ale o tym lepiej nie pamietać ?
  • "@GłębokaMyśl - Twoi polityczni kumotrzy nie lepsi, ale o tym lepiej nie pamietać ?"Słodki jak sztuczny miód z ucha misia Koralgola pisofilciu koniecznie napisz wprost, o kogo ci chodzi ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-11-26)
Reklama