UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Generał Riccardo Marchiό z wizytą w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji

 
Elbląg, Generał Riccardo Marchiό z wizytą w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji
fot. nadesłana

Dziś (18 kwietnia) w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu przebywał wraz z grupą oficerów dowódca Sojuszniczego Dowództwa Sił Połączonych (ang. Allied Joint Force Command Brunssum) gen. Riccardo Marchiό.

Przybyłych oficerów przywitał dowódca dywizji gen. bryg. Krzysztof Motacki. W czasie wizyty Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych reprezentował Inspektor Wojsk Lądowych gen. bryg. Wojciech Grabowski. 
       Witając się z żołnierzami generał Marchiό podziękował obecnym za ich pracę podczas tworzenia dowództwa dywizji. - Rozumiem, że nie jest to łatwy okres czasu. Uważam, że już osiągnęliście wspaniały rezultat i jestem pewien, że przed końcem roku, kiedy to będziecie brali udział w certyfikacji w czasie ćwiczenia Anakonda 2018, ten sukces zostanie dopełniony. Oczywiście to nie jest punkt końcowy, to dopiero początek dla Was, więc będziecie kontynuować ciężką pracę by zapewnić bezpieczeństwo w tej części terytorium Sojuszu - powiedział. - Razem dokonamy czegoś ważnego i przydatnego dla naszego Sojuszu. Jak zwykłem mawiać do moich ludzi w Brunssum, musimy pracować razem, ponieważ razem jesteśmy silniejsi - dodał. 
       W trakcie wizyty gen. Marchiό zapoznał się również z zadaniami zrealizowanymi przez dowództwo od momentu osiągnięcia Wstępnej Gotowości oraz ze stopniem zaawansowania przygotowań do osiągnięcia Pełnej Gotowości, które ma nastąpić pod koniec tego roku.
       Generał Riccardo Marchiό objął obowiązki dowódcy Sojuszniczego Dowództwa Sił Połączonych w lutym bieżącego roku. Była to jego pierwsza wizyta w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód.
      
mjr Dariusz Guzenda
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama