Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Harcerskie Ideały

Hufiec ZHP Elbląg po raz pierwszy podjął się próby zorganizowania konkursu fotograficznego pod nazwą "Harcerskie Ideały". Do udziału zaprasza fotografów amatorów, harcerzy i osoby cywilne. Celem konkursu jest upowszechnienie harcerskiego stylu życia i wartości.

Swoją akcją Hufiec ZHP Elbląg chciałby zmobilizować wszystkie osoby, które miały jakiś związek z harcerstwem do wyszukania w albumach ciekawych zdjęć.
     - Mamy nadzieje, że w ten sposób przybliżymy mieszkańcom naszego miasta harcerski styl bycia, smak przygody i ciepło harcerskiej rodziny - twierdzą organizatorzy konkursu.
     Kategoriami w konkursie są punkty Prawa Harcerskiego:
     1. Harcerz sumiennie spełnia swoje obowiązki wynikające z Przyrzeczenia Harcerskiego; 2. Na słowie harcerza polegaj jak na „Zawiszy”; 3. Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim; 4. Harcerz w każdym widzi bliźniego, a za brata uważa każdego innego harcerza; 5. Harcerz postępuje po rycersku; 6. Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać; 7. Harcerz jest karny i posłuszny rodzicom i wszystkim swoim przełożonym; 8. Harcerz jest zawsze pogodny; 9. Harcerz jest oszczędny i ofiarny; 10. Harcerz jest czysty w myśli, w mowie i w uczynkach, nie pali tytoniu, nie pije napojów alkoholowych.
     
     Regulamin konkursu:
     - zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, w formacie od 13x18. Ilość zdjęć indywidualnych- 7 sztuk, lub dwie serie po 5 sztuk;
     - każde zdjęcie musi być opisane imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu oraz tytułem pracy lub serii;
     - zdjęcia prosimy przysyłać lub dostarczać osobiście pod adres: Komenda Hufca ZHP ul. Mazurska 2 82-300 Elbląg z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”;
     - termin składania prac upływa 19 grudnia br. (decyduje data stempla pocztowego);
     - przesłanie zdjęć wiąże się z obligatoryjnym udzieleniem zgody na ich publikacje;
     - organizatorzy nie odpowiadają za ewentualne uszkodzenie zdjęć.

opr.(MP)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych Mini