UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .Czy wy macie jakieś sumienie, poczucie własnej wartości etc? Niech każdy z tych troli opluwajacych tych ludzi podejdzie i im to powie w oczy, bez trolowania w internecie,bądźcie odważni a nie ukrywacie się za klawiaturami,patrzac na zdjęcia to niektórzy z tych sędziów w czasach komuny byli małymi lub młodymi ludźmi-tak jak pewnie wy trole-i oni są komuchami dla was hmm. W,, kraju,, gdzie aferzysci żądza i kupują bydło które przez + jest zniewolone i upodlone-bo jak nazwać tych którzy żyją chwilą a nie martwią się że obecni,, beneficjenci,, tych + będą musieli sami je spłacać w dorosłym życiu-nigdy nie będzie dobrze,ponieważ ma zamydlone oczy +! To jak w Rosji, z tym że tam zniewolili i upodlili ludzi tanim alkoholem-piją i są zadowoleni ze towarzysz Putin dba o nich bo ich stać na gorzale, a oni kradną, rozkradaja i się bogaca na swoich obywatelach. Państwo jak państwo nie ma własnych pieniędzy, żeby jednemu dać musi drugiemu zabrać-gdyby to jeszcze dotarło do troli z sekty rydzykowopatolowosmolenskoplusowej. Teraz hejtujcie hahaha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    ulala(2019-08-23)
  • Nie wiem dlaczego, ale na koniec pojawiło się uderzenie w sekte Rydzyka. Jeśli jest tak źle to dlaczego akurat jego media są blokowane i Tv w Realu. Mamy demokrację, a pozbawieni jesteśmy swobody wyboru co chcemy słuchać i oglądać. Media krytykują powstanie muzeum, ale już o muzeum Polin panuje cisza , że państwo(podatnik) dało ponad 300 mln. Powinna być informacja, a nie dezinformacja.
  • Racja jeśli piszesz o lgbt+ tak racja
  • @ulala - Tak naprawdę kradzież, nawet grabież zaczęła się od obalenia komunizmu. Proszę popatrzeć co należy do kapitału polskiego. Wszystko poszło pod młotek. Jesteśmy najmitami bez prawa głosu, bo to góra się kłóci i wcale nie o nasze dobro tylko własne. Trzeba sobie zadać pytanie- co jeszcze w Polsce do sprzedania?
  • Tak byli młodzi, a co robili przed 89 ich rodzice, dziadkowie, albo pradziadkowie, bo to Polaków interesuje wiesz, czy wśród nich nie byli TW, SB, UB działacze PZPR, bo jeżeli tak to tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle możliwości ukończenia prawa, a co dopiero pracy na państwowym urzędzie. Tak się tlumaczą: ,,zobaczcie jestem młody co ja mam wspólnego z komuną? Średni wiek sędziów to przecież ok 40 lat", a potem się okazuje, że to jakiś syn TW, czy wnuk UB-owca i myśli, że oszuka Polaków.
Reklama