UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A cz dzięki tej inicjatywie przybędzie miejsc pracy, czy będzie żyło się lepiej w elblągu, czy np. nie wiem polepsxy się komunikacja itp. itd. Czym wy ku. .a m. ć się zajmujecie ? I Jeszcze my płacimy wam pensje.
  • Od tego są nasze władze aby stworzyć miejsca pracy i inne atrakcje w tym miasteczku
  • No właśnie, władze. Chciałeś lub chciałaś mi odszczeknąć ale się nie udało. Pani Falej jest posłanką więc w pewnym stopniu jest jakąś nazwijmy to władzą. Więc niech weźmie się za to za co jej płacimy a nie za jakieś pierdoły, które nie mają żadnego znaczenia dla gospodatki, ekologi i wszystkiego co ważne dla zwykłego człowieka żeby mu się lepiej żyło. Od razu Ci odpowiem że nie jestem z żadnej prawicy a wręcz odwrotnie i wkuża mnie już te lewicowe zajmowanie się wszystkim co nieistotne.
  • ty płacisz? pewnie na zasiłku siedzisz, więc zamknij tę głupią japę
  • O właśnie to jest twoja odpowiedź gburze. 35 lat udokumentowanej pracy ani jednego dnia przerwy. Mówi ci to coś śmieciu ?. Właśnie przez takie śmieci jak ty przestałem głosować na lewicę, co ździwiony ? Lewica była kiedyś dla mnie ważna, jak miała jakiś program gospodarczy a teraz tylko lgbt i lgbt i lgbt i lgbt itd. Żygać się chce.
  • popieram w 100%
Reklama