UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński (. .. )Widzimy dziś doskonale, że neoliberalno-klerykalny dziaderstan nie POzwoli Wam na sformułowanie swoich własnych propozycji i postulatów, bo zwyczajnie musieliby ci hipokryci przyznać, że 32 lata ich rządów to okres smuty, zgrozy, wyzysku i deprawacji społecznej, a tego przecież to nawet na Sądzie Ostatecznym do wiadomości nie przyjmą, POlityczni zakłamańcy i watykańskie jurgieltniki jedne; Trzeba zwyczajnie od koryta ich odciąć. 🚩 #lewica, #równość, #RiGCz Hashtagi: #WomensRightsHumanRights, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    22
    RobertKoliński(2021-09-15)
  • @RobertKoliński - tak naprawdę jesteś tylko po to by sza-szor w frekwencji robić i siać zamęt, pisowski szpiegu
  • RobertKoliński O czym, i po jakiemu, ty do mje rozmawiasz, tchórzliwy POpaprańcu, głowa cię nie boli? [PiS chce głosów Lewicy? Stawiamy warunki! – Jeśli rząd nie przyjmie naszych poprawek do #NowyŁad, to niech szuka tych głosów u lobbystów biznesowych, z którymi tak miło mu się w ostatnich tygodniach rozmawiało – Adrian Zandberg] Hashtagi: #TaxTheRich, #PiSPOjednoZlo, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    17
    RobertKoliński(2021-09-15)
  • @RobertKoliński - Byleś w nocy na rozmowach u tego w rożnych butach? Nie pisz na mnie POpaprańcu, bo z PO nie mam nic wspólnego, szanowałem kiedyś lewicę, teraz już tylko szmatę pisu. Nie szanuję was oszuści!
  • @RobertKoliński - "PiS chce głosów Lewicy? Stawiamy warunki!"- buty do czyszczenia muszą być do pary - takie warunki? Lewica już nie żyje, to co jest teraz to parodia. żegnam (nie jestem popaprańcem, a Ty sam tchórzem jesteś)
Reklama