UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do katola, no i w tym właśnie jest pies pogrzebany że katolicy tacy jak ty mają różne poglądy i z 10 przykazań wybierają sobie te, które im pasują. piszesz o życiu z Bogiem na co dzień, a do polityki to przepraszam Pan Bóg według ciebie to wstępu już nie ma? No i wyznaczasz mi gdzie ja mogę wyrażać swoje poglądy, troszkę to trąci jakimś totalitaryzmem, a nie wolnością jaką daje katolicyzm. a swoją drogą jak łatwo ludźmi pokierować aby sami rezygnowali z wolności. może to jest temat dla socjologa, psychologa, a może wręcz dla psychiatry? pozdrawiam gorąco "wolny katolu".
  • hen33,to właśnie wyznawcy pisu i prezesa wybierają z 10 przykazań te które im pasują, a inni czyt. wilk to nawet pod siebie dopasowuje prawo kanoniczne. Ja przestrzegam przykazań nie tylko 10 i miłuje bliźniego, czego nie można powiedzieć o fanatykach z partii która jest ci bliska. Jakim ja jestem katolikiem, to Bóg mnie oceni, tak jak i ciebie, ale ja nie porywam się na ocenę twojej religijności, to nas różni. Ty uważasz, że kto nie jest z wami, to zły, to sbek, to komuch, to diabeł. Ja uważam że ludzie nie musza mieć takich poglądów jak ja, ale uważam tez że są miejsca dla wszystkich i miejsca do których chodzą wybrani. Kościół jest miejscem dla wszystkich, nie dla wyznawców pisu dlatego taka bezczelna agitacja polityczna mnie razi, raziłaby mnie tez gdyby ksiądz agitował za po czy sld, to bez znaczenia. Ja do kościoła przychodzę do Boga, a nie do księdza, więc ksiądz niech służy Bogu i wszystkim ludziom, a nie tylko tym co głosują na wilka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    katol(2014-11-13)
Reklama