UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • przeczysz sam sobie starasz się pokazać jak kipisz miłością, a z drugiej strony "łżesz jak pies" i zaczyna wyłazić nienawiść. wmawiasz mi stwierdzenia, których nie miałem na myśli, ale tacy oświeceni katole jak ty mają przecież dar wnikania w czyjeś umysły na odległość i decydowania o tym kto co i gdzie może mówić, a nawet myśleć.
  • ~` do hen 33 " łżesz jak pies" albo "spieprzaj dziadu" to wasz język miłości i tolerancji, a także przestrzegania przykazań. My mamy dar wnikania w umysły według ciebie, a wy macie dar narzucania tylko swoich poglądów, miejsc i porządku jaki tylko wy uważacie za słuszny. Wy decydujecie, co będę robił w kościele, że nie przyszedłem po to po co przyszedłem tylko po to co wy mi podyktujecie. Jeszcze obraza, że nie będę głosował na waszego kandydata? A te wszystkie komentarze wyzywające od komuchów i esbeków to wasz język miłości i tolerancji i przestrzegania przykazań, a nie wróć. .. toż to tylko prowokacja ze strony PO, prawda? To co zbiórka w salce katechetycznej tym razem z psychiatrą?
Reklama