UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przyznaję, że jestem zdziwiony i lekko zmieszany komentarzami, które są bardzo mało merytoryczne, ale za to mocno niesprawiedliwe. Bo przecież do naszego miasta przyjeżdża człowiek, który jest czołową personą kraju. Przyjeżdża ten który spowodował, że ludzie na których postawił osiągnęli sukces i zostali najważniejszymi osobami w naszej ojczyźnie. Prezydent i premier i rząd, notabene wybrany w demokratycznych wyborach jest wystarczającym chyba dowodem na to, że prezes Kaczyński nie wypadł sroce z pod ogona. I ma jako takie pojęcie o zarządzaniu i umie postawić na swoim. Ograł przecież tych, którzy byli do tej pory nieogrywani. Styl w jakim to zrobił, jak mówią piłkarze nie jest ważny, ważne aby wygrywać. Zatem więcej obiektywizmu a co za tym idzie, bądźmy sprawiedliwi i mniej zajadli w stosunku do dobrego trenera. Sądzą po wynikach.
  • @ck. - Niezła papka. Jesteś wyznawcą zasady - Dzień bez wazeliny jest dniem straconym?! Obiektywnie mogę stwierdzić że Kaczyński jest dobrym manipulatorem ale też zajadłym w swej nienawiści do zachodnich wartości politykiem. I w mojej ocenie nie jest też dobrym politykiem wręcz jest miernym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    zającpoziomka(2016-10-12)
  • @ck. - Pod amerykańskim, ,przytupem, ,i za radą specyficznie wygrane wybory! Ludzie się zastanawiają jak to jest bo przecież ich nie wybierali! Jakoś nie krzyczą iż wybory sfałszowano! A ja mam poważne obawy o nasz byt jako państwa, społeczeństwa i zwykłe życie. Przecież zamordyzm widać w prowadzeniu sejmu, senatu i wszelkich programów. Antonio jako oszalały wódz to też przykład
Reklama