UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Właśnie rozmawiałem z policjantem z elbląskiej KMP (sympatycznym, robi swoją robotę;), który skontaktował się ze mną w/s naszej styczniowej manifestacji/protestu (tej akurat najmniej licznej, ze względu na siarczysty wtedy mróz i brak czasu na przygotowania;), co do której złożył na organizatorów doniesienie tow. poseł Jerzy Wilk (PiS), wczoraj namaszczony przez tow. Breż. .tfu, Jarosława, kandydat na prezydenta m. Elbląga. Otóż tow. poseł domaga się w nim sprawdzenia legalności naszej pod jego biurem poselskim obecności i ew. ukarania winnych szkalowania przewodniej siły narodu:) Co ciekawe, akurat wtedy protestowaliśmy nie tylko przeciw PiS, ale przeciwko całemu PO-PiSowi i nieudolnej opozycji, którzy wspólnie i w porozumieniu odrzucili wcześniej projekt obywatelski ustawy Ratujmy Kobiety - to m. in. ta niesławna nieusprawiedliwiona nieobecność elbląskiej posłanki Elżbiety Gelert (PO), która wyszła z sali sejmowej na czas głosowania, dla przypomnienia. Manifestacja była oczywiście zgłoszona stosownym władzom, choć akurat tym razem nie przeze mnie, ale jednak - Stanisław Bareja by się uśmiał:) Pytanie mam zatem do kandydata-posła Jerzego Wilka, czy w dalszym ciągu ma zamiar prześladować obywateli za korzystanie ze swoich praw w demokratycznym kraju, czy może - kiedy ew. zostanie już funkcyjnym - ześle nas od razu do ciemnego lochu?;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    8
    RobertKoliński(2018-05-24)
  • @RobertKoliński - jesteś niezrównoważony psychicznie :-) zamiast wstawiać nędzne komentarze sugerowałabym ci kozetkę u psychiatry :-)
  • RobertKoliński Ależ panie pośle, więcej odwagi w wystąpieniach publicznych - podpisać się i potem wyzłośliwiać w necie, tak robią uczciwi ludzie, a czasem nawet politycy:) Przy okazji, czy to prawda, że ukrywał się Pan dziś w swoim biurze poselskim przed obywatelkami, które udały się doń dowiedzieć, dlaczego je prześladuje i nasyła policję w odpowiedzi na udział w całkowicie legalnych (jeszcze) zgromadzeniach publicznych? Bo w mieście mówią, że groźny, żuławski Wilk się dziś rano drobnego, Rudego Kapturka przestraszył i w swoim biurze przed nią zabarykadował, prawda li to?:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    RobertKoliński(2018-05-24)
  • @RobertKoliński - Nie jestem żadnym posłem, tylko zwykłym internautą, który od czasu do czasu przegląda tę liwicową stronę internetową, czasami widze pana wpisy i stwierdzam zwyczajnie jako obserwator pana wpisów, że masz pan nierówno pod. .. i tyle. I jeszcze do tego wybujałe ego, myslisz że do ciebie pisze poseł :-) a może sam papież co? Niesamowite jak mozna byc nadętym :-)
  • RobertKoliński Najpierw piszesz jako kobieta, potem jako "zwykły internauta", a ostatecznie wychodzi na to, żeś jest zwykły troll anonimowy - to ja się zastanawiam kto tu ma naprawdę nierówno pod sufitem:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RobertKoliński(2018-05-25)
  • @RobertKoliński - Bo jestem kobietą :-) To, że ktoś ci powiedział prawdę, nie znaczy że jest trollem internetowym :-) Co robiłeś pod biurem posła PIS, skoro to pani liberalna Gelert (PO) wyszła z sali, co? Co ty oczekiwałeś od katolika pana Wilka, że będzie za? Trzeba było się przejść pod biuro Gelert, ta partia jest bardziej liberalna, mogła głosować. Nie dziwie się, że się zdenerwował. Koliński przejdź się pod meczet ze swoimi transperentami z napisem "Ramadan jest do du. ." lub w trakcie marszu lesbijek i homoseksualistów z transparentem "Choroby psychiczne powinny być leczone". Podejrzewam, że odwagi by ci zabrakło. Do tego co napisałam dodam, że według mej oceny jesteś zakłamany i bynajmniej nie reprezentujesz mnie jako kobiety. Widziałam tę demonstrację, nic ci do kobiecej waginy, zajmij się swoim przyrodzeniem lepiej.
  • @RobertKoliński - Chciałabym się spytać gdzie twoje liberalne guru, katolicy maja Jezusa, muzułmanie Allaha, a wy jak na razie ideologie gender (płeć społeczna, kulturowa i inne bolszety). Matko kto w takie bzdury wierzy. Ty jesteś dalej posunięty w wyrafinowaniu, bo ty w to nie wierzysz i używasz tych bzdur do gry politycznej i jeszcze śmiesz się nazywać "uczciwym człowiekiem" Hahahahaha.
  • @RobertKoliński - @Kola - Nie karm trolla, przecież widzisz, że to PiS-dewota, pewnie z biura przy Czerwonego Krzyża, za szekle Szefernakera; krzyż jej na drogę, ten tradycyjny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    lubie.kefir(2018-05-25)
  • @lubie.kefir - Dewota to twoja babka liberalny ćwoku, jestem młoda osobą. Przyjdzie na was czas liberały, młodzi was zmiotą, znudzeni wasza chora liberalna polityką stare szczoty :-) Tak jak ośmieszyliście religię, tak już niedługo z waszego gender będą boki ze śmiechu boleć :-) Karma powraca wsioki.
  • A może gender i znowu PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    rafzio72(2018-05-26)
Reklama