Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jutro druga tura

 
Elbląg, Jutro druga tura

W niedzielę 7 lipca druga tura wyborów prezydenta Elbląga. Głosowanie odbędzie się w tych samych lokalach wyborczych, co w pierwszej turze. Lokale będą czynne od godz. 8 do 22. Przypominamy obwody do głosowania i adresy obwodowych komisji wyborczych.

Każdy z głosujących otrzyma jedną kartę do głosowania (koloru różowego), na której w porządku alfabetycznym umieszczone są nazwiska kandydatów na prezydenta Elbląga. Oddajemy głos poprzez postawienie krzyżyka w kratce obok nazwiska
     Przypominamy obwody do głosowania i adresy obwodowych komisji wyborczych.
     
     Obwód 1
     Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Koło PSOUU w Elblągu, ul. Szarych Szeregów 32
     ul. Łubinowa, Mazurska, Pszeniczna, Rodziny Nalazków od 16 do końca, Rzepakowa, Słonecznikowa, Szarych Szeregów, Żytnia.
     
     Obwód 2
     Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rodziny Nalazków 20
     ul. Armii Ludowej, Rodziny Nalazków od początku do 15.
     
     Obwód 3
     Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków”, ul. Kalenkiewicza 24
     al. Odrodzenia, ul. Kalenkiewicza
     
     Obwód 4
     Przedszkole nr 21, ul. Wiejska 6
     ul. Podgórna, Wiejska
     
     Obwód 5
     Domrat. Biuro Rachunkowe, ul. Robotnicza 197 (róg ul. Obrońców Pokoju)
     ul. Kasprzaka, Okulickiego, Robotnicza od 246 do końca (parzyste)
     
     Obwód 6
     Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1
     ul. Płk. Dąbka od 113 do końca (nieparzyste), Płk. Dąbka od 132 do końca (parzyste), Katowicka, Społeczna, Tarnowska, Węgrowska, Wiślicka, Zakopiańska, Żyrardowska
     
     Obwód 7
     Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, ul. Obrońców Pokoju 44
     ul. Browarna od 45 do 72, Elektryczna, Krakusa, Obrońców Pokoju od początku do 7C, Obrońców Pokoju od 33 do końca, Piławska, Poprzeczna
     
     Obwód 8
     Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1
     ul. Działdowska, Helska, Obrońców Pokoju od 8 do 32, Płocka, Robotnicza od 197 do końca (nieparzyste), Robotnicza od 226 do 244 (parzyste), Stefana Batorego, Topolowa od 21 do końca (nieparzyste), Topolowa od 26 do końca (parzyste)
     
     Obwód 9
     Świetlica w Próchniku, ul. Strumykowa 35
     ul. Dworkowa, Fromborska od 24 do końca (parzyste), Fromborska od 45 do końca (nieparzyste), Głogowa, Gojawiczyńskiej, Iwaszkiewicza, Jelenia Dolina, Lema, Makuszyńskiego, Rumiankowa, Sarnia, Stawowa, Strumykowa, Wilcza, Wrzosowa, Zakątek
     
     Obwód 10
     Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34
     ul. Brzechwy, Korczaka, Lubelska, Porazińskiej
     
     Obwód 11
     Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34
     ul. Broniewskiego, Ogólna
     
     Obwód 12
     Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5
     ul. Kłoczowskiego, Leszczyńskiego, Łokietka, Myliusa
     
     Obwód 13
     Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5
     al. Jana Pawła II, ul. Baczyńskiego, Czuchnowskiego, Boya Żeleńskiego, Druskiennicka, Aleksandry Gabrysiak, Grodzieńska, Jana III Sobieskiego, Karpińskiego, Kasprowicza, Kowieńska, Kruczkowskiego, Bolesława Krzywoustego, Kwiatkowskiego, Lassoty, Lwowska, Mieszka I, Nałkowskiej, gen. Nieczuja-Ostrowskiego, Niemcewicza, Nowogródzka, Orkana, Pińska, Poświatowskiej, Przybyszewskiego, Rosnowskiego, Sierzputowskiego, Staffa, Sulimy, Syrokomli, Tarnopolska, Tuwima, Wileńska, Witkiewicza
     
     Obwód 14
     Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39
     ul. Krakowska, Legionów od początku do 14 (parzyste), Legionów od początku do 47 (nieparzyste), Leśmiana, Rydla, Skierniewicka, Szczecińska, Szucha
     
     Obwód 15
     Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39
     ul. Gdyńska, Hodowlana, Kaliska, Kamienna, Konopnickiej, Łowicka, Modlińska, Niepodległości, Ostródzka, Pawia, Pomorska, Suwalska, Szczygla
     
     Obwód 16
     Przedszkole Niepubliczne „Wiki”, ul. Częstochowska 5
     ul. Częstochowska, Formierzy, Kaszubska, Legionów od 16 do końca (parzyste), Legionów od 49 do końca (nieparzyste), Leśna, Łukasińskiego, Metalowców, Odlewników, Poznańska, Smolna, Turbinowców, Waryńskiego
     
     Obwód 17
     NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN, ul. Królewiecka 197
     ul. Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kościuszki od 140 do końca (parzyste), Królewiecka od 162 do końca (parzyste), Królewiecka od 191 do końca (nieparzyste), Leszczynowa, Lipowa, Marymoncka, Modrzewiowa, Narutowicza, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Paderewskiego, Sikorskiego, Wiązowa, Witosa
     
     Obwód 18
     Przedszkole Niepubliczne „Bajka”, ul. Rypińska 3
     ul. Brzeska, Lubraniecka, Portowa, Rypińska
     
     Obwód 19
     Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173
     ul. Klimuszki, Matejki, Pokorna, Topolowa od początku do 19 (nieparzyste), Topolowa od początku do 24 (parzyste)
     
     Obwód 20
     Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173
     ul. Płk. Dąbka od 37 do 111 (nieparzyste), Okrzei, Robotnicza od 159 do 195 (nieparzyste), Robotnicza od 190 do 224 (parzyste)
     
     Obwód 21
     Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1
     ul. Barona, Daszyńskiego, Donimirskich, Jaśminowa (nieparzyste), Próchnika
     
     Obwód 22
     Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1
     ul. Browarna od 27 do 44, Browarna od 73 do 94, Grażyny, Rechniewskiego, Robotnicza od 107 do 157 (nieparzyste), Robotnicza od 142 do 188 (parzyste)
     
     Obwód 23
     Przedszkole nr 23, ul. Płk. Dąbka 49
     ul. Płk. Dąbka od 32 do 130 (parzyste)
     
     Obwód 24
     Świetlica ESM „Sielanka”, ul. Gwiezdna 26/27
     ul. Brzozowa, Gwiezdna, Robotnicza od 45 do 105 (nieparzyste), Robotnicza od 88 do 140 (parzyste)
     
     Obwód 25
     Gimnazjum nr 9, ul. Browarna 1
     ul. Bożego Ciała, Browarna od początku do 26, Browarna od 95 do końca, Dolna, Jaśminowa (parzyste), Niska, Pływacka, Robotnicza od początku do 43 (nieparzyste), Robotnicza od początku do 86 (parzyste), Różana, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej
     
     Obwód 26
     Szkoła Podstawowa nr 6, al. Piłsudskiego 4
     ul. Piłsudskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Fałata od 30 do końca, Kajki, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Marynarzy, Sucharskiego, Świerkowa
     
     Obwód 27
     Zespół Szkół Gospodarczych, ul. Królewiecka 128
     ul. Chopina, Curie-Skłodowskiej, Królewiecka od 116 do 160 (parzyste) bez numeru 146, Królewiecka od 135 do 189 (nieparzyste), Moniuszki, Norwida, Krasickiego, Spacerowa, Szymanowskiego
     
     Obwód 28
     Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Urocza 4
     ul. Bosmańska, Cicha, Fałata od początku do 29, Owocowa, Pionierska, Urocza, Żeglarska
     
     Obwód 29
     Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Kopernika 27
     ul. Bażyńskiego, Kopernika, Królewiecka od 74 do 114 (parzyste), Królewiecka od 79 do 133 (nieparzyste), Pilgrima
     
     Obwód 30
     Dom Pomocy Społecznej „Niezapominajka”, ul. Toruńska 17
     ul. Toruńska 17
     
     Obwód 31
     Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wojciecha Zajchowskiego 12
     ul. Agrykola, Górnośląska, Władysława IV
     
     Obwód 32
     IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4
     ul. Chrobrego, Bydgoska, Działkowa, Grudziądzka, Krucza, Kwiatowa, Oliwska, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Sokola, Sowia, Sybiraków, Sztumska, Ślepa, Tczewska, Toruńska od początku do 16, Toruńska od 18 do końca, Wspólna, Żurawia
     
     Obwód 33
     IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4
     ul. Kościuszki od początku do końca (nieparzyste), Kościuszki od początku do 138 (parzyste)
     
     Obwód 34
     Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37
     ul. Bema od początku do 40 (parzyste), Bema od początku do 59 (nieparzyste), Kiedrzyńskiego, Mierosławskiego, Okrężna, Piechoty, Pułaskiego
     
     Obwód 35
     Zespół Szkół nr 2, ul. Wyżynna 3
     ul. Artyleryjska, Bema od 42 do końca (parzyste), Bema od 61 do końca (nieparzyste), Bohaterów Monte Cassino, Braniewska, Czarnieckiego, Czołgistów, Daleka, Gałczyńskiego, Garnizonowa, Jasna, Kraszewskiego, Łęczycka, Peryferyjna, Podchorążych, Reymonta, Saperów, Szwoleżerów, Św. Floriana, Ułańska, Warmińska, Wschodnia, Wyżynna
     
     Obwód 36
     Przedszkole nr 17, ul. Karowa 30
     ul. Płk. Dąbka od początku do 30 (parzyste), Płk. Dąbka od początku do 35 (nieparzyste), Karowa, Ks. Osińskiego, Odzieżowa, Pl. Kazimierza Jagiellończyka, Teatralna
     
     Obwód 37
     Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Królewiecka 42
     ul. 12 Lutego bez numeru 4A, al. Armii Krajowej, ul. Kręgielna, Królewiecka od początku do 72 (parzyste), Królewiecka od początku do 77 (nieparzyste), Pestalozziego, Powstańców Warszawskich, Winna, Zacisze
     
     Obwód 38
     Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zajchowskiego 12
     ul. Diaczenki, Nowowiejska, Traugutta od 31 do 74, Rondo Compiegne, Skwer Zamenhofa, Zajchowskiego
     
     Obwód 39
     Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Słoneczna 14
     ul. Słoneczna, Struga, Traugutta od początku do 30, Traugutta od 75 do końca
     
     Obwód 40
     Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Traugutta 91
     ul. Grota Roweckiego, Kosynierów Gdyńskich, Łączności, Pl. Konstytucji, Ratuszowa, Skwer Pileckiego, Trybunalska, Zielona
     
     Obwód 41
     Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Pocztowa 2
     al. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Bednarska, Bulwar Zygmunta Augusta, Drzewna, Garbary, Gimnazjalna, Klasztorna, Kowalska, Kumieli, Kuśnierska, Mennicza, Mostowa, Pl.Słowiański, Pl. Wolności, Pocztowa, Przy Bramie Targowej, Przymurze, Rybacka, Rycerska, Rzeźnicka, Skwer Schichaua, Służebna, Stary Rynek, Stoczniowa, Studzienna, Sukiennicza, Ścieżka Kościelna, Św. Ducha, Tamka, Wałowa, Wapienna, Wieżowa, Wigilijna, Wodna, Zamkowa
     
     Obwód 42
     Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Godlewskiego 1
     ul. 1 Maja, Czerwonego Krzyża, Garncarska, Godlewskiego, Gołębia, Hetmańska od początku do 29 (nieparzyste), Hetmańska od początku do 34 (parzyste), Krótka, Mączna, Nitschmanna, Pl. Solidarności, Skwer Rebinina, Skwer Sawicza
     
     Obwód 43
     Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2
     ul. Freta, Gdańska, Giełdowa, Grochowska, Kotwiczna, Kupiecka, Nizinna, Nowodworska, Orla, Ostrołęcka, Polderowa, Prowiantowa, Radomska, Rondo Leer, Rzemieślnicza, Stawidłowa, Strażnicza, Szańcowa, Tartaczna, Trasa Unii Europejskiej, Warszawska, Wybrzeże Gdańskie, Żuławska
     
     Obwód 44
     Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, ul. Rycerska 2
     al. Tysiąclecia, ul. Chmurna, Giermków, Janowska, Leszno, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska
     
     Obwód 45
     Przedszkole nr 14, ul. Bałuckiego 17
     ul. 3 Maja, Bałuckiego, Grobla Św. Jerzego, Ks. Ściegiennego, Neonowa, Oboźna, Pl. Grunwaldzki, Wyspiańskiego, Zw. Jaszczurczego bez numeru 22
     
     Obwód 46
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Czerniakowska 22
     ul. Bociania, Czerniakowska, Dojazdowa, Fabryczna, Hetmańska od 31 do końca (nieparzyste), Hetmańska od 36 do końca (parzyste), Huzarska, Malborska od początku do 46, Panieńska, Piaskowa, Rybna, Sopocka, Zagonowa
     
     Obwód 47
     Przedszkole nr 18, ul. Mielczarskiego 47
     ul. Fredry, Idzikowskiego, Junaków, Kilińskiego, Mielczarskiego, Narciarska
     
     Obwód 48
     Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45
     ul. Kielecka, Łomżyńska, Łódzka, Malborska od 47 do końca, Olkuska, Olsztyńska, Opolska
     
     Obwód 49
     Gimnazjum nr 7, ul. Lotnicza 12
     ul. Lotnicza, Skrzydlata
     
     Obwód 50
     Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Polna 8 A
     al. Grunwaldzka od początku do 4 (parzyste), Grunwaldzka od początku do 57 (nieparzyste), ul. Polna, Stefczyka, Widok
     
     Obwód 51
     Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41
     ul. Asnyka, Chocimska, Mickiewicza, Morcinka, Ogrodowa, Sochaczewska, Wojska Polskiego
     
     Obwód 52
     Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Komeńskiego 39
     al. Grunwaldzka od 6 do 44 (parzyste), Grunwaldzka od 59 do 137 (nieparzyste), ul. Komeńskiego bez numeru 35, Pl. Dworcowy, Prusa, Reja, Rondo Ronneby, Żeromskiego bez numeru 22
     
     Obwód 53
     Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sadowa 2
     ul. Kochanowskiego, Kolejowa, Natolińska, Sadowa, Słowackiego, Willowa
     
     Obwód 54
     Centrum Sportowo-Biznesowe, Aleja Grunwaldzka 135
     ul. Chełmońskiego, Kossaka, Wyczółkowskiego
     
     Obwód 55
     Zespół Szkół Technicznych, ul. Grottgera 71
     ul. Beskidzka, Braterstwa Broni, Grottgera, Kartuska, Morszyńska, Niborska, Pabianicka, Płońska, Przyjaźni, Pułtuska, Siedlecka
     
     Obwód 56
     Gimnazjum nr 6, ul. Rawska 3
     ul. Akacjowa, al. Grunwaldzka od 46 do końca (parzyste), al. Grunwaldzka 139 do końca (nieparzyste), Augustowska, Bytomska, Dąbrowskiego, Dębowa, Druska, Firleja, Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Lidzbarska, Okólnik, Pasłęcka, Piotrkowska, Rawska, Rondo Kaliningrad, Rzepichy, Wierzbowa, Zagłoby
     
     Obwód 57
     Biblioteka Elbląska Filia nr 3, Al. Piłsudskiego 17
     ul. Bartnicza, Fromborska od początku do 22 (parzyste), Fromborska od początku do 43 (nieparzyste), Iławska, Sosnowa, Winnicka
     
     Obwód 58
     Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146
     
     Obwód 59
     Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Z.O.Z. – Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22
     
     Obwód 60
     Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Samodzielny Publiczny Z.O.Z.,
     ul. Komeńskiego 35
     
     Obwód 61
     Niepubliczny Z.O.Z. „El-vita”, ul. Związku Jaszczurczego 22
     
     Obwód 62
     Areszt Śledczy, ul. 12 Lutego 4A
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Paryżem
Fototapety czarno białe Black&White
Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp