UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Syn spytał mnie czy ewentualnie. .puknij sie w łeb !! To nie jest Państwo Prawa tylko Państwo PiS !! Chcesz ochraniać tych co wyplacaja sobie po 50 tyś a mnie mają za gorszy sort ?? ! Ludzi maja głęboko w. .. .. ? ZABRANIAM !! Posłuchal. .kochany synek. .lepiej niech siedzi mi na bezrobociu. .po nas o 6 rano wpadną Ci ktorzy służą dobrej zmianie. .bo do kościola w niedziele nie poszliśmy. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    13
    muzyk64(2018-02-28)
  • @muzyk64 - Musisz mieć coś źle poukładane w głowie pisząc ten komentarz !!!!! Totalny głupiec !!!!!
  • @muzyk64 - ???tyle. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    muzyk64(2018-02-28)
  • @muzyk64 - A po latach zabiorą emeryturę bo wyjdzie że pracował dla systemu totalitarnego, jak Kuba Bogu. .. miałeś rację że powstrzymałeś syna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    jacek11(2018-03-01)
  • Nieh siedzi dalei na bezrobociu ciekawe iak oica zabraknie z czego wtedy bendzie zyl synek
  • Tak właśnie wychowujesz kolejnego patola do roboty a nie za państwowe żyć . Ci , którzy pobierają zasiłku powinni te pieniądze odrabiać odsniezajac chodniki albo rowy kosić a nie za darmo siedzieć w domu. Wstyd
Reklama