Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Karta Seniora opracowana. Partnerzy poszukiwani

 
Elbląg, Karta Seniora opracowana. Partnerzy poszukiwani
fot. nadesłana

W piątek, 30 stycznia, kolejny już raz odbyło się spotkanie Komisji Doraźnej do spraw opracowania programu „Karta Seniora”. Członkowie komisji zatwierdzili zmiany i poprawki z ostatniego posiedzenia w „Regulaminie Programu Elbląska Karta Seniora”, przyjęli wzór deklaracji partnerstwa oraz doprecyzowali brzmienie niektórych punktów. Ostatecznie przyjęto kształt Regulaminu po poprawkach.

Istotnymi informacjami zawartymi w dokumencie jest to, że uczestnikiem programu będzie osoba, która ukończyła 60 lat i jest zameldowana na pobyt stały na terenie Miasta Elbląga. Potwierdzeniem uprawnień do korzystania przez te osoby z ulg i preferencji, dostępnych w programie, będzie dowód osobisty oraz legitymacja emeryta i rencisty. Nie będzie wymagana żadna dodatkowa procedura o przystąpieniu do programu.
     Osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne miasta lub inne instytucje i firmy, które wypełnią deklarację partnerstwa i złożą ją w Departamencie Społecznym Urzędu Miejskiego lub prześlą w formie elektronicznej na adres: dsp@umelblag.pl, z dopiskiem „Elbląska Karta Seniora” zostaną partnerami programu na prawach określonych w „Regulaminie Programu Elbląska Karta Seniora”. Ulgi i preferencje oferowane przez partnerów będą monitorowane przez Departament Społeczny UM na bieżąco, jak również będą ujęte w katalogu usług i preferencji.
     Informacja o przystąpieniu partnera do programu, zgodnie z Regulaminem, będzie umieszczona w widocznym miejscu w obiektach miasta, a także w mediach. Ma to ułatwić seniorowi dotarcie do wybranego przez siebie sklepu, kawiarni czy innej instytucji, która przystąpiła do programu i oferuje zniżki, bonusy czy ulgi.
     Prace komisji doraźnej zostały zakończone. Kolejnym etapem wdrażania w życie Karty Seniora będą działania Elbląskiej Rady Seniorów oraz Departamentu Społecznego w zakresie pozyskiwania partnerów i sporządzenia katalogu usług.
     A zatem, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy na rzecz elbląskiego środowiska seniorów. Udział partnerów daje korzyść nie tylko jednej stronie. Jest to rodzaj reklamy firmy czy instytucji, a w konsekwencji pozyskanie nowych klientów.
     
     
Małgorzata Adamowicz, radna PiS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna III