UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polski pokaz nieefektywności - to referendum powinno kosztować10 mln zł, i powinno się skonkretyzować pytania jak i dopisać kilka - tylko bez zmyły, jak "podchwytliwe" pyt. nr. 2.Szwajcarzy głosują w takich referendach kilka razy w roku - i to jest NORMALNE. Tak samo nie ma tam OSZUSTWA z frekwencją - 1) jak są w Polsce "wybory" - to "frekwencja" się nie liczy - jeden z drugim politykier może sam siebie "wybrać" i to jest "legalne". .. 2) jak jest w Polsce "referendum" - to o dziwo musi pójść na nie 51% obywateli (w tym z mety kilka mln "emigranckich martwych dusz" z meldunkiem tutaj) - TO JEST ŚCIEMA. TO JEST PO PROSTU BLOKOWANIE REFERENDÓW W POLSCE.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    AspartamE951(2015-09-07)
  • Prezydent Bronisław i senat bez względu na uzasadnienie ekonomiczne i obowiązujący stan prawny. bez względu na fakty przeczące i potwierdzające stało zatwierdzili sobie referendum jak wydatki do natychmiastowej wykonalności!Komorowski przegrał ale wydatek pozostał, ilość budżetowych milionów to dla polityków rzecz wtórna. Droga była ta POwska kiełbasa wyborcza! Poszłam, zagłosowałam na korzyść swoją i społeczeństwa, mój głos trafił do "statystyk dnia" i w polityczny eter. .. to kto jest temu winien. kto zacznie rozliczać niegospodarność polityków?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    sprawdzam!(2015-09-08)
Reklama