UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ta rodzina była na przejściu czy została zaproszona przez kierowcę który się zatrzymał przed przejściem. Jeżeli na przejściu nie ma pieszego to przepis mówi wyrażnie o zakazie zatrzymywania się przed przejściem. Nie tak dawno sam skosiłbym dziewczynę na przejściu na Nowowiejskiej jadąc lewym pasem. Pani w czarnym kombiaku dała po hamulcach dziewczyna ruszyła z kopyta a ja mało się nie zesrałem w galoty. jak zobaczyłem co się dzieje. Zycze tym nieszczęsnikom szybkiego powrotu do zdrowia. .Nie zapraszajmy pieszych na przejścia. Jak już chcesz zaprosić to zastanów się trzy razy czy dobrze robisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    6
    Przezorny(2019-03-19)
  • @Przezorny - Przezorny o czym Ty bredzisz. Co za wymysły. Wina kierowcy Kia była jednoznaczna i nie ma co w tym przypadku żadnych okoliczności do usprawiedliwienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Przchodnik(2019-03-19)
  • Przed kazdymi pasami trzeba zachować szczególną ostrożność Szkoda że nie narobiłaś w te gacie może byś się czegoś nauczył .
Reklama