UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja chcę tego pana czyli Jerzy Wilk, -to absolutnie człowiek, który nadaję się na to stanowisko mimozemiał krótki czas swej bytności na tym stanowisku pokazał się ze strony jakże człowieczej, odpowiedniej i zainteresowany społeczeństwem naszego miasteczka, jeszcze takiego człowieka na prezydenta Elbląg nie miał, a uważam, że czas najwyższy by nasze miasto miało człowieka, któremu ufa, bo ten obecny do niczego jak i Nowaczyk, kompletne dno, absolutnie jestem za tym, by dostał to stanowisko, ,popieram kandydaturę absolutnie, ,
  • @grace - Same cechy ktore pasuja do osoby spolecznie wolontarnej. Wolontariat czeka w hospicjum, szpitalu i innych placowkach. Prezydent nie moze byc czlowiekiem ktory mowil ze jak sie chce prace znalezc to do Gdanska prosze szukac. Pan Jerzy Wilk nie ma zielonego pojecia o administracji, ekonomii, zarzadzaniu i o dochodach gdzie zadluzal miasto o kolejne miliony. Pan Witold Wroblewski nie dosc ze nie zadluza juz miasta to jeszcze pozyskuje pieniadze na kolejne i nowe inwestycje.
  • @grace - Jestem z tobą całym sercem, pan Wróblewski to człowiek, który nie dogada się z Pisem, staje wiecznie okoniem, robi jakieś interesy z górą Chrobrego, to tylko jeden przykład. PIS będzie jeszcze rządziło dwa lata, potem jest duże prawdopodobieństwo, że również. czy Elbląg ma znów dostać po du.., dla jakich wzniosłych celów sie pytam żeby pan Wróblewski mógł sobie posiedzieć na stołeczku. Nie znam człowieka ale znam starych pslowców i sldowców i ich styl rzadzenia. Ten styl rządzenia jest jeden i niezmienny, jak mu na coś zabraknie to będzie sięgał do kieszeni Elblążan Już chciał sięgnąć proponując podwyżkę śmieci, co na szczęście zablokował PIS. Oni innych pomysłów nie mają. A niby dlaczego Elbląg ma iść cały czas pod prąd, wybór prezydenta z pisu da nowe rozdanie dla Elbląga, przychylniej na nas patrzec będą.
Reklama