UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skąd w Was ludzie tyle złości, jadu? Dlaczego mnie obrażacie, wyzywacie, nie znając mnie? Jestem członkiem KOD, mam prawo należeć gdzie chcę, wyrażać swoje poglądy, myśli w sposób kulturalny, Wy też w komentarzach to robicie (wyrażacie swoje opinie), ale w sposób naganny, bezczelny, wulgarny wręcz chamski. I kto powinien się wstydzić? Nie ja. Mam prawo robić w wolnym czasie co chcę, gdzie chcę i z kim chcę, mnie nie interesuje co Wy robicie w wolnym czasie, Was interesuje co ja robię, gdzie jadę i z kim. Ja nikogo z Was nie obrażę, bo dokładnie, nie ten poziom, ja na takim poziomie jakim Wy prowadzicie polemikę polemizować nie potrafię i jestem z tego dumna, że nie potrafię. Może lepiej z rodziną iść na WOSP, do kościoła, odwiedzić krewnych niż pisać takie zajadłe komentarze.
  • Jeżeli masz prawo robić z kim chcesz to rób to z koniem i nie pier. .. ol farmazonów o zawłaszczaniu mediów. Mam w du. .. ie KOD-y, PIS-y, PO i inne smrody. Zamiast pieprzyć na wiecach o jakiejś demokracji i inwigilacji weźcie się do roboty a ludziom pozwólcie w spokoju pracować aby mogli wraz z rodziną godnie żyć !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ateista!!!(2016-01-16)
  • Ty jesteś albo idiotką albo potomkinią morderców Polaków!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    mark133(2016-01-16)
Reklama