UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hehe, znowu BMW! I jeszcze winna.. Stereotypy nie biorą się znikąd.
  • @VW - Nie stereotypy prosty człowieczku, tylko napędem na tył jeździ się zupełnie inaczej niż napędem na przód. Na pewno trudniej. Przód napęd wyciągnie Cię z poślizgu, na tył musisz auto umiejętnie wyprowadzić z poślizgu. Ja miałem BMW z napędem na sam tył, a teraz mam Xdrive'a. Ludzie nie zdają sobie sprawy z "niewybaczalnej błędów" charakterystyki aut z napędem na tył. Tym się jeździ inaczej niż FWD.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    bmwOwner(2018-12-20)
  • @bmwOwner - Proste i krzywe ludki, a kto twierdzi, że to była wina tylnego napędu? Co do całego tego gadania "ten samochód nie wybacza błędów", "trzeba umiejętnie", . .. Co to ma do rzeczy? Miasto nie służy od uprawiania hazardu na drodze. Jeździłem FWD i AWD. Z ABS, wspomaganiem i bez tych wynalazków. Owszem, różnicę są istotne, ale to doświadczenie i rozsądek są kluczowe, nie sprzęt. Zasady są banalne (w większości). Możesz wpaść w poślizg? To nie zwolnij, nie wykonuj nagłych ruchów itd. Możesz nie czuć samochodu, ale musisz go kupować. Wybór na rynku jest duży. Właśnie widzę jak sypie śnieg. Będę musiał uważać na tych ludków w RWD i różnych innych bojących się jeździć po śniegu. Ale co to zmienia? Na BMW i VAG zawsze muszę uważać;) Pierwszymi jeździ masa "hazardzistów", drugimi zaś jeszcze więcej. .. złodziei. A tak na marginesie, jechałem tamtędy wczoraj trochę po całym zdarzeniu i wyglądało to jakby miał miejsce nie wiem jaki duży wypadek albo zamach terrorystyczny. Strasznie dużo straży i policji;)
Reklama