Czwartek 21-06-2018, imieniny Alicji, Alojzego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Zabawa z bańkami Zabawa z bańkami

Konferencja humanistów

"Wymiary studenckiej humanistyki" - to tytuł studenckiej konferencji, jaka odbędzie się 17 i 18 maja w elbląskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Studenci specjalności humanistycznych zaprezentują swoją wiedzę m.in. z zakresu historii, pedagogiki, psychologii, literatury, języków obcych.

Już dziś Studenckie Koło Naukowe "Humanitas" i Instytut Pedagogiczno-Językowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu zapraszają do udziału w pierwszej konferencji studenckiej z cyklu "Integralia 2005" - "Wymiary studenckiej humanistyki". Jej celem jest zintegrowanie wysiłków naukowo-dydaktycznych wszystkich specjalności Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ i elbląskich uczelni oraz ukazanie ich wspólnego wymiaru, jakim jest szeroko rozumiana tradycja humanistyczna.
     Organizatorzy nie narzucają tematyki i zakresu prac - traktują tę konferencję jako forum prezentacji dorobku studentów wszystkich elbląskich specjalności humanistycznych. Żacy będą mogli zaprezentować swoją wiedzę m.in. z zakresu: historii literatury polskiej i obcej, lingwistyki, języka współczesnego (z jego gramatyką, fleksją, składnią, frazeologią), edukacji, dydaktyki (języka polskiego, języków obcych), pedagogiki i psychologii (zarówno w wymiarze historycznym, teoretycznym, jak i praktyczno-badawczym).
     Zaprezentowane referaty mogą być efektem pracy nad konkretnymi zagadnieniami w ramach ćwiczeń, konwersatoriów, seminariów (dopuszcza się zatem rozmaite prace zaliczeniowe, fragmenty przygotowywanych prac licencjackich i magisterskich, pod warunkiem, że stanowią one pewną całość).
     Chętni do udziału w konferencji winni złożyć (nadesłać) w Dziekanacie Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu kartę zgłoszenia wraz z referatem. Termin upływa 30 kwietnia. Konferencja pt. "Integralia 2005" - "Wymiary studenckiej humanistyki" odbędzie się w dniach 17-18 maja w auli Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu, przy ul. Czerniakowskiej 22.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Stronger
Płyn do mycia i dezynfekcji
Clinex Grill
Clinex Glass