UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hahah frustraci mozecie mi naskoczyc. a pretensje miec do towarzysza wroblewskiego ze buduje drogi rowerowe dla jak to napisal jakis los powyzej "rowerow turystycznych" a reszta to gdzie ma jechac? w gdyni sa takie drogi rowerowe ze mozna przejechac po nich kazdym typem roweru nawet na monocyklu. a u nas te sciezki rowerowe to kpina z rowerzystow. a na kolarce trzeba jakos dojechac za rogatki miasta. zreszta w cywilizowanym kraju to nie jest problem, natomiast w elblaskiej cebulandi gdzie az roji sie od POlaczkow cebulaczkow w 20 letnich szrotach miescie zadzonym przez nieudacznika likwidatora cos takiego jak droga dla rowerow to abstrakcja. tak jakby jezdnie projektowali ludzie bez prawa jazdy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    turban(2015-06-12)
  • turban ty sobie zrobisz krzywdę bo zostaniesz kaleką a kierowca lub jego ubezpieczyciel jeszcze poda ciebie o odszkodowanie, taki efekt osiągniesz głupią upartością. ZROZUM, że miasto jest tak zakorkowane i tyle jest aut, że nikt nie ma zamiaru kierować się kretynizmem kilku cyklistów uparcie jadących po jezdniach. Gdy jedzie kolumna samochodów jedne drugi zdąży ciebie ominąć ale któryś się zagapi lub ma gorszy refleks i będzie po tobie.
  • O wypraszam sobie... zapewne za wartość mojego auta kupiłbyś sobie kilka wyższej klasy szosóweczek. Niestety muszę toczyć się tym autem jak starym gratem bo tobie i innym podoba się jezdnia. I ktoś kto napisał wcześniej- wasze postulaty opierające się na tym, że gdzie indziej na każdym typie roweru da się po ścieżce rowerowej normalnie jeździć a nie tylko turystycznym- to tak jakbyśmy my kierowcy skarżyli się, że są dziury a nie mamy terenówek! I nikt nam nowej nawoerzchni nie kładzie. Płacimy grube pieniądze za naprawy spowodowane zła nawierzchnią. Możesz mnie w tył cmoknąć a i tak nie dostaniecie ścieżki hahahaha. Fajnie patrzy się na wasz ból du....y.
Reklama