UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @kolaps333 sam jesteś nie tylko baranem, ale i ćwokiem i dajesz się jak reszta bezrefleksyjnych kroić się na kasę nie daję na wośp ponieważ uważam że pieniądze są marnotrawione a jeśli chodzi o sprzęt w szpitalach to pochodzi on przede wszystkim ze składek zdrowotnych więc jak chcesz napisz klauzulę że nie chcesz się leczyć tym sprzętem tylko jak zachorujesz niech cię wrzucą do inkubatora od owsiaka :)
  • Kolaps333- napisz swoje dane-pracuję w miejscu gdzie mamy mnóstwo sprzętu z WOŚP, jak trafisz, będę wiedzieć, że nie chcesz być ratowany. No-odwagi-dawaj swoje dane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    ksndufh(2018-01-15)
  • @ksndufh - Sorki-to nie było do KOlaps, tylko tego kogoś, kto nie chce być leczony sprzętem WOŚP.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    ksndufh(2018-01-15)
  • @ksndufh - Jak nie będziesz go ratował to pójdziesz siedziec. .. .na twoją wypłate kolaps333 sie składa. ..
  • ksndufh - kroi to ciebie PiS na podatkach i cenach w sklepie - Ja zaś daję z własnej nie przymuszonej p. .. .. przonej woli i nikt mi za plecami z batem nie stoi - a ty - hmm - spróbuj nie zapłacić podatku jakiegokolwiek to zobaczysz jak ci skarbówa wjedzie hahahah - więc nie mów o krojeniu chłopcze - musiałbyś się drugi raz urodzić żeby zacząć logicznie myśleć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    kolaps333(2018-01-15)
  • @kolaps333 - Rok temu WOŚP zbierał na osoby starsze. Pamiętam bo potrzebowałem medycznej pomocy, a że nie miałem serduszka powierzyłem resztę zdrowia NFZ.
  • @ksndufh - czytaj ze zrozumieniem i zachowaniem kontekstu ok ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kolaps333(2018-01-16)
  • dear anonimie - niech zgadnę - i NFZ w podziękowaniu za tą wiarę otworzył swój teleporter i wyeksmitował tą osobę do innego wymiaru ? No - NFZ to jest coś;) :) :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    bejbes3(2018-01-16)
Reklama