Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Księga kondolencyjna

Elbląg, Księga kondolencyjna

W imieniu Redakcji Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz jej wydawcy - firmy Softel, składamy rodzinom i bliskim tragicznie zmarłego Prezydenta RP i wszystkich ofiar wypadku lotniczego pod Smoleńskiem głębokie wyrazy żalu i współczucia. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszego przygnębienia z powodu tej strasznej tragedii. Jednocześnie publikujemy listy kondolencyjne, które napływają do naszej Redakcji.

Rodzinom i przyjaciołom, bliskim i tym dla których śmierć naszych rodaków w katastrofie lotniczej jest najcięższym, najtrudniejszym przeżyciem składam wyrazy szczerego współczucia i łączę się w bólu. Wszyscy tragicznie zmarli zginęli w służbie Ojczyzny w drodze do  Katynia, gdzie mieli oddać hołd pomordowanym polskim oficerom.
     
     Cześć Ich pamięci
     Tadeusz Naguszewski
     Poseł na Sejm RP
     
     
* * *  
     
Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinom i najbliższym wszystkich osób, które tragicznie zginęły w katastrofie samolotu TU-154M pod Smoleńskiem.
     
     Biuro Poselsko-Senatorskie Prawa i Sprawiedliwości w Elblągu

     
     
***
     
On Saturday, April 10, the whole world was shocked by the catastrophe. A plane catastrophe took lives of many polish people. This catastrophe touched us all.
     On behalf of Pärnu City Government and myself please accept my most sincere condolences and sympathy. We share your deep grief!
     
     Yours sincerely,
     Toomas Kivimägi
     Mayor of Pärnu
     
     
***
     
 Tak trudno żegnać tych, którzy jeszcze długo mieli być z nami…
     W imieniu Lions Club Truso składam najszczersze wyrazy współczucia, wszystkim członkom rodzin osób tragicznie zmarłych, w katastrofie samolotu prezydenckiego. Łączymy się z Wami w smutku i żałobie.
     
     Anna Jęsiak-Suchecka
     Prezydent LC Truso
     
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Najszczersze wyrazy współczucia dla wszystkich rodzin poległych w drodze do Katynia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  El.(2010-04-10)
 • wyrazy glebokiego wspolczucia dla rodzin w katastrofie lotniczej w smolensku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-04-10)
 • Katyńska ziemia znowu wypiła POLSKĄ krew. .. Wyrazy najszczerszego współczucia dla Rodzin ofiar i wszystkich Polaków [*]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  :((2010-04-10)
 • Łączę się w bólu i w modlitwie z Rodzinami tragicznie zmarłych w dzisiejszej katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech Odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. Cześć Ich pamięci ! Składam kondolencje Rodzinom Wszystkim w/w tragicznie zmarłych ofiar. Niech Pan Bóg da siłę i moc oraz potrzebne łaski dla Rodzin tragicznie zmarłych ofiar pod Smoleńskiem. Módlmy się Ofiary Poległych w tej katastrofie lotniczej i za Ich Rodziny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Lilianna Szpejewska(2010-04-10)
 • Czasami gdy brakuje słów pozostają tylko łzy. .. wielka tragedia dla rodzin ofiar, wielka tragedia dla narodu. .. [*]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  A.W.(2010-04-10)
 • Miałam kiedyś okazję poznać parę prezydencką. Pani Maria była niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Wyrazy współczucia dla rodziny państwa Kaczyńskich. [*] J. M.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  J.M.(2010-04-10)
 • Po 70 latach znów straciliśmy elitę naszego kraju. .. Głębokie wyrazy współczucia dla rodzin ofiar tamtego i dzisiejszego Katynia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-04-10)
 • Szczere wyrazy współczucia dla wszystkich tych, którzy dziś stracili najbliższych. .. Oni zawsze będą w naszych sercach!!! [*]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rodzina R.(2010-04-10)
 • Śmierć. .. jest dla nas ciosem. Ty straciłaś ukochaną rodzine, a my. .. Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Marta S-R(2010-04-11)
 • Jest już północ, a ja nie mogę się otrząsnąć z szoku. Serdecznie współczuję i łączę się w bólu z rodzinami osób poległych w katastrofie. Niech spoczywają w spokoju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  e-nka(2010-04-11)
 • JESZCZE POLSKA NIE ZINĘŁA PÓKIŚMY ZJEDNOCZENI ! NIECH TRAGEDIA ZE SMOLEŃSKA WAŚNIE W DIALOG ZMIENI. .. Najszczersze kondolencje ofiarom tragedii. Jesteśmy z Wami. Jesteśmy Razem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jakubczyk Wojciech(2010-04-11)
 • pokoj im wszystkim
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  dar(2010-04-11)