UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do Pana lub Pani który pisze o niżu demograficznym w Polsce - konkretny argument i rzeczowa wypowiedź jednakże moim zdaniem zamiast rozdawać ludziom pieniądze powinny one być przeznaczone właśnie na - DOFINANSOWANIA wtedy mamy nad tym kontrolę i pewność, że Nasze dzieci zjedzą za darmo posiłek w szkole, że Nasze dzieci otrzymają bezpłatnie podręczniki w szkołach, że Nasze dzieci będą miały bezpłatne przejazdy do szkoły, bezpłatne internaty bezpłatne żłobki, przedszkola itd. Mamy pewności ze te pieniądze trafią na słuszny cel a nie na wóde czy wino. Jaką macie pewność że rodziny patologiczne nagle zaczną lepiej ubierać swoje dzieci, wysyłać ich do kina na korepetycję a nie po więcej wina do sklepu ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ztrójkądzieci(2016-02-16)
  • No to jest racja:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lolelb(2016-02-16)
  • Ile jest tych rodzin patologicznych? A ile będzie kosztować kontrola wydatków? Widziałem kiedyś w TV program interwencyjny. Pracownica z gminnego GOPS, mówiła, że mają za mało środków ( 4 tys miesięcznie). Przecież w małej gminie wszyscy się znają. Czy nie wystarczyłoby zlikwidować GOPS, ludzie o pomoc przychodziliby bezpośrednio do Wójta, a środków na pomoc byłoby co najmniej 2 razy więcej! Marnotrawstwo jest w Polsce olbrzymie. Np. w bogatej Szwecji są drogi szybkiego ruchu 2+1,a my budujemy ekrany akustyczne w lesie, żeby lisy i zające miały spokojny sen itd. .. ..
  • Popieram. Mimo, że mam trójkę dzieci to nie podoba mi się ten pomysł z rozdawaniem kasy. Szkoły są źle wyposażone, co chwilę jakieś zrzutki na dywan, wycieczki, nie mówiąc o zakupie obiadów, rodzicielskim, ja co miesiąc wydaję na to 300 zł, wyjście do kina? Na basen? bezpłatne wejścia są najczęściej do 4 lat. Karta dużej rodziny? Raczej jeszcze niewiele można na niej skorzystać, zwłaszcza poza swoim miastem. Ja bym dofinansował szkoły i rozszerzył zakres KDR i dawał je od 2 dziecka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    tatulo(2016-02-16)
Reklama