UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja mam 1 dziecko, w czym moje jest gorsze niż te w rodzinach, gdzie jest 2 czy 3 dzieci płacę rzetelnie podatki, pracuje od 20 lat i co? I znowu dla nas nic ? Kiedy ktoś zacznie patrzeć na tych co uczciwie zarabiają ? Moje dziecko jest inne nie potrzebuje nic ? Czy płacąc moje podatki muszę znowu komuś coś, a dla mnie nic?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    rozgoryczonaaa(2016-02-16)
  • Napewno twoje dziecko nie jest gorsze. I napewno ma takie same potrzeby. Ale widzisz o to właśnie chodzi w tym 500plus żeby ludzie chciali mieć WIĘCEJ niż jedno dziecko, oczywiście jeśli czują się na siłach i są wydolni finansowo. A te 500 ma do tego zachęcać.
  • popieram mam to samo jedno dziecko najniższe krajowe i mogę się pocałować gdzies a płacę podatki w tym kraju dla takich ludzi jak my zarabiających mało zawsze należała się figa z makiem a że nie moge mieć więcej dzieci przez chorobę to jestem sobie sama winna i moje dziecko jest za to karane przez nasze państwo bo jest gorsze z tego powodu
  • no tak tylko ja chciałam ale z powodu choroby nie mogłam i nie moge mieć więcej dzieci i dlatego moje dziecko jest gorsze
  • Sorki 500 bedzie ale raj tylko dla tych co i tak nie wykorzystają dla dzieci lub nigdy przez to nie pójdą do pracy. Takie 500 zł. Za chwilę naprawdę nie będzie komu pracować
Reklama