UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlatego, że u nas podzielono dzieci!!!!! Lepsze i gorsze. W mojej rodzinie jest tak, że pracuje tylko mąż- ja prace straciłam. Mamy jedno dziecko. Mąż zarabia niecałe 3tys. Spłacamy kredyt. Na życie zostaje ok 1000zł na nasza trójkę. Nam sie nie należy bo jestesmy bogaczami. Koleżanka jest samotna matką, Pracuje za 1700zł, alimentów nie dostaje bo "tatuś" jest palantem. Ona też nie dostanie. I takich przykładów mogę mnożyć. Ale za to kuzyn, sąsiedzi zarabiający 30-40 tys miesięcznie mają dwoje dzieci i jak najbardziej dostaną, bo maja mało i ich dzieciom sie należy tylko dlatego, że jest ich dwoje. Mam w d. .. tę jałmużnę- dajcie normalnie pracować, a nie żebrać i tych 500 nie potrzebuję. Albo wszystkim albo nikomu. Ci których znam i którzy dostaną to albo patologia albo bardzo bogaci ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    rozczarowana(2016-02-17)
  • i bardzo dobre porównanie u mnie podobnie 2700 jedno dziecko i kredyt na mieszkanie i figa z makiem bogata jestem
Reklama