UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @rozczarowana. .. nikt tutaj nie podważał twojego wykształcenia! Czytaj ze zrozumieniem. Twoje rozczarowanie przesłania chyba rzeczywisty świat. .. A studiowałaś kierunek studiów mgrMatka?. .nie, bo nie ma. .. ba. .. nawet napiszę więcej. .jest to zawód bezwynagrodzenia. .. Nie czepiaj się dzieci. Jak masz siłę i wolę to nie traktuj swojego, mową jako "nie dziecko", bo brzmi to żałośnie!
  • @rozczarowana ma rację- ja mam dwoje dzieci, w tym jedno 18letnie jeszcze uczące się. Też nie otrzymam żadnej pomocy na wychowanie ani jednego ani drugiego. Mam syna wystawić za drzwi, bo skończył 18 lat? A sąsiedzi : on niby pracuje, wystają w MOPSach i gdzie tylko możliwe, do mieszkania dopłacą, obiad w szkole za darmo i rozmnażają się ile mogą. Dzieci chowa ulica od rana do wieczora. Dostaną, a jakże 3500zł, Promocja patologii i tyle. Faktycznie niewiele jest normalnych rodzin, które z tego skorzystają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    teżrozczarowana(2016-02-17)
Reklama