UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • są lepsze rzeczy optujące do kultury niz bżdziąkanie 16 latków na harfie. .. czy spiewanie. .tego nikt nie słucha. .. rozsmiesza mnie jak widze jak leci jakis mały kurdupel z kontrabasem do tej szkoły. .
  • Twoja inteligencja mnie powala. W muzyku nie ma wydzialu wokalnego i nie ma takiego instrumentu jak harfa. Poza tym jakbys poruszyl/poruszyla troche glowa, to latwo sie domyslic, ze \\\"male kurduple\\\" nie graja na kontrabasach, bo sa za male, no chyba, ze miala tu miejsce pomylka kontrabasu ze skrzypcami lub wiolonczela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    musician(2014-01-19)
  • Twoja inteligencja mnie powala. W muzyku nie ma wydzialu wokalnego i nie ma takiego instrumentu jak harfa. Poza tym jakbys poruszyl/poruszyla troche glowa, to latwo sie domyslic, ze \\\"male kurduple\\\" nie graja na kontrabasach, bo sa za male, no chyba, ze miala tu miejsce pomylka kontrabasu ze skrzypcami lub wiolonczela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    musician(2014-01-19)
  • Ignorancie podaj adres a Ci wytłumaczę po co ta szkoła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cwaniak(2014-01-19)
  • Jeśli ty tam nie chodzisz to nic Cie to nie powinno obchodzić. Jak ktos chce brzdąkać na harfie to ma prawo się tego uczyć. Każdy ma jakieś hobby. Ja nienawidzę oglądać tej Zrąbanej piłki noznej, a jakoś nie narzekam aby zlikwidowali drużynę, bo nic nie wygrywają. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Muzykalna(2014-01-20)
Reklama