UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzisiaj o godzinie 16.42 Policjant chyba pod wpływem (nadpobudliwy) na skrzyżowaniu ul. Łęczyckiej /Grottgera który nieudolnie kierował ruchem kopał samochód kobiety, która nie zrozumiała jego chaotycznych gestów. Ten biegał po skrzyżowaniu, stawał na torze poruszających się pojazdów mimo, że wcześniej pokazywał-jechać. Typ kazał następnie jej cofać mimo że tuż za jej pojazdem stał inny. Mam pewną wiedzę jak powinno się kierować ruchem i to co wyczyniał stróż prawa nie miało z tym nic wspólnego. Swoją drogą w tym miejscu powinno być rondo. Nadpobudliwy Policjant powinien nieco uważać, bo trafi kosa na kamień. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    niedlagłupoty(2016-11-01)
  • Widziałam to zdarzenie. I jeśli chodzi ci o kobietę w polo (chyba polo- 2 auta stały jeszcze przede mna). Po pierwsze policjant przepuszczal na cmentarz taxi. Kobiecie pokazał że ma jechać prosto a ta mimo komunikatu skręcala w stronę cmentarza. I nie kopnął tylko nagle zatrzymał. Baba gwałtownie zahamowala, a policjant lekko odskoczyl. Więc może dlatego Ci się przysnilo kopanie. Jak ja nie lubię zmyslanych historyjek.... źle widziałeś to nie peplaj ozorem
Reklama