Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mądrego 2017 roku!

 
Elbląg, Mądrego 2017 roku! (fot. MS, archiwum portEl.pl)
Rek

Jak minął Wam rok? Mamy nadzieję, że świetnie, bo przecież kolejny ma być jeszcze lepszy. Z taką nadzieją składamy wszystkim Czytelnikom portEl.pl noworoczne życzenia.

Aby życie było mądre, najważniejsza jest dobrze pojęta troska, po części o naszą teraźniejszość, po części o naszą przyszłość, tak aby jedno nie było przeszkodą dla drugiego.      
Arthur Schopenhauer
     
     Z okazji nowego 2017 roku życzymy wszystkim Czytelnikom portEl.pl, by z nadzieją patrzyli w przyszłość, nie zapominali o przeszłości i cieszyli się teraźniejszością. Spełnienia wszystkich marzeń, tych dużych i tych małych, i samych dobrych wiadomości.      
 Redakcja i Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Dopala się Dopala się jak zwykle stary rok i wszystkie nadzieje z nim związane niespełnione marzenia i znowu w tył krok jak kac okrutny tuz nad ranem. Pozostały za nami dobre i smutne dni wzloty upadki i nadzieje za chwilę zegar wybije nam nowy a stary na nogach już się chwieje. Kreacje race szampan fajerwerki wszystko dla niego by go przywitać życzenia bełkot i ambaras wielki co nam przyniesie znów będziemy pytać. Ludzkie nadzieje na lepsze jutro i nowe marzenia z nim związane puste kieszenie i kac wielki 1 stycznia tuż nad ranem. Może ten nowy ten kolejny będzie nam szczodry we wszystkim hojny przyniesie nam szczęście i radość dzieci i nigdy więcej ofiar wojny. A kiedy w końcu północ nastanie i zegar głośno będzie bił niech każde jego dźwięczne uderzenie doda nam zdrowia i nowych sił. Henryk Siwakowski. Elbląg 30.12.2016. Wszystkim Elblążanom niech ten Nowy Rok przyniesie wszystkiego co się szczęściem zwie niech gości w waszych sercach radość a każde uderzenie zegara niech doda nowych sił
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 0
  (2016-12-31)
 • Życzę Elblążanom żeby w nowym roku byli dobrzy dla bliskich i życzliwi dla innych. Najlepszego!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 0
  B1(2016-12-31)
 • Szkoda, że taki ubogi repertuar w tv. .. :(((. .wiem, wiem, Sylwester, ale niektórzy nigdzie nie idą. .. Mimo tego, dla wszystkich - Szczęśliwego Nowego Roku !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 1
  (2016-12-31)
 • Mniej polityki, więcej miłości. Nie dajmy w przyszłym roku wciągnąć się w polityczne gierki !!!! Niech sami walczą o koryto, a nie wykorzystują nas. Wesołego nowego 2017
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 0
  (2016-12-31)
 • Nowa nadzieja. Znowu nadzieja na lepsze jutro marzenia życzenia fajerwerki ludzka nadzieja na poprawę losu a będą tylko puste butelki. Ja tylko zdrowia życzę wam godnego odpoczynku po pracy i znoju uśmiechu na twarzy codziennie rano by wszyscy żyli ze sobą w pokoju. Niech miłość nigdy was nie opuszcza i serca wasze raźnie biją niech całym rokiem chleb leży na stole a ludzie starzy godnie żyją. Za lata pracy nie chcemy żebrać nie mówiąc już o lekach za ciężką pracę chcemy godnie żyć a nie jak w dawnych wiekach. Chcemy pracować za godne pieniądze nie chcemy wyciągać reki po zupę minęły wojny ludzkie powstania a los nas dalej kopie w dupę. Co roku ciągle nowa nadzieja by los nam w końcu napełnił trzos lecz bieda dalej u nas się jątrzy taki pisany mamy już los. Henryk Siwakowski.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-12-31)
 • Złudzenia Dopala się do końca stary rok za chwile pójdzie w zapomnienie co nam zostawi w życiu po sobie stracone złudzenia dobrobytu cienie. Życzenia puste składane przed rokiem na lepsze jutro które miało przyjść lecz los nam dostarczył nową porcję zdarzeń z których nie prędko potrafimy wyjść. Zawiedzione nadzieje brak pracy i chleba i bieda coraz większa co dzień nas dopada i zamiast iść z uśmiechem do przodu na ustach to pod nogami kłody i wieczna kaskada. Czemu nie możemy iść twardo do przodu i żyć dostatnio jak normalni ludzie nie żądam kobierców z róż pod stopami lecz czemu zawsze mamy iść po grudzie. Jesteśmy dumnym narodem i silnym lecz twarze nasze są smutne ponure choć wojny dawno poszły w zapomnienie to ciągle mamy pod wiatr i pod górę. Nieważne race nieważne fajerwerki szampan i tańce do białego rana prosimy cię panie o łut szczęścia niewielki niech się podżwignie Ojczyzna kochana. HENRYK SIWAKOWSKI
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-12-31)
 • Co nam przyniesie Nadciąga nowy kolejny rok i nowe nadzieje z nim związane co nam przyniesie szczęście czy szok i co nam przeżyć będzie dane. Znowu życzenia popłyną obficie i złote race w powietrze wystrzelą z hukiem wyskoczą korki szampana strumieniem bąbelki się poleją. Ożyją nadzieje na lepsze jutro na szczęście ludzkie dostatni dom uczciwą zapłatę za naszą pracę pokój na świecie i hojny plon. A dzisiaj tańczmy taniec radości choć to jest wszystko fatamorgana dziś trzeba zapomnieć o ludzkiej podłości i cieszyć się życiem do białego rana. A kiedy rankiem świt nastanie i swoje twarze w lustrach ujrzycie spadną nam znowu jak grom z nieba raty za auto kredyt na życie. Dlatego wiem jedno jest pewne gdyby życzenia się wszystkie spełniły to każdy człowiek byłby bogaty piękny wesoły i zawsze miły jeden drugiemu dotrzymałby kroku więc powiem krótko może się spełni Szczęśliwego Nowego Roku. Henryk Siwakowski
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-12-31)
 • A ja życzę wszystkim i tym z Po i PiS Concordii i OlimpII stary i młodym ubogim i biednym DOSIEGO ROKU!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-12-31)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem