UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie interesuje mnie czy pies łagodny czy nie. Mam prawo nie znać się na rasach. Idąc chodnikiem mam prawo do poczucia bezpieczeństwa. Niestety tego nie ma bo psiarze puszczają luzem. Powiem tak: w miejscu publicznym każdy pies na smyczy. Krótkiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Psiaparanoja(2017-04-03)
  • @Psiaparanoja - mnie też nie interesuje czy człowiek łagodny, czy agresywny. Mam prawo nie znać się na charakterze, ale mamprawo czuć się bezpiecznie. Piesek
  • @Psiaparanoja - Masz prawo i obowiązek uczyć się i rozwijać, przynajmniej do szkoły podstawowej. Jeśli więc masz problem to znajdź rozwiązanie. Poznaj rasy i będziesz wiedzieć jak unikać rzekomego zagrożenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Zpozdrowieniem(2017-04-04)
  • @Psiaparanoja - Generalizowanie to najczęściej popełniany błąd. To samo można powiedzieć o ludziach. Ilu jest bandytów i ludzi agresywnych chodzących na wolności? Statystycznie idąc chodnikiem prędzej dostaniesz w dziób od łobuzerii niż zaatakuje Cię pies. Trochę rozsądku i logicznego myślenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ludzkaparanoja(2017-04-04)
Reklama