UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Mieszkańcy ocenią bezpieczeństwo i policję

 
Elbląg, Mieszkańcy ocenią bezpieczeństwo i policję

Czy czujemy się bezpiecznie, jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, a także: kto jest naszym dzielnicowym – to tylko kilka pytań, na jakie będą mogli odpowiedzieć mieszkańcy Elbląga.

W czwartek (22 listopada) od godz. 10 ankieterzy, którymi są uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu, rozpoczną przeprowadzanie badań wśród mieszkańców miasta. Ankieterów będzie można spotkać w różnych częściach Elbląga, między innymi na osiedlu Zawada, Nad Jarem czy za Politechniką. Elblążanie zostaną zapytani, m.in. o to, czy wiedzą, kto jest ich dzielnicowym, jak często widzą w swojej okolicy policyjne patrole oraz czy czują się bezpieczni w swoim miejscu zamieszkania oraz poza nim. Ankieta liczy 12 pytań i jest anonimowa. Wyniki zostaną opublikowane zaraz po zakończeniu analizy. Osoby, do których ankieterzy zwrócą się o opinię, prosimy o pozytywne podejście do badania i poświęcenie kilku minut na odpowiedzi. Państwa opinia o pracy policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania.
       Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Z góry wiadomo że ankieta będzie sfałszowana przez policje tak jak ma to miejsce od lat. Żeby nie być gołosłownym. Policja nie ma najmniejszego zaufania, jej działania co do praworządności to jedna wielka fikcja a zaufanie społeczne to tylko pogarda dla tej formacji. Manipulacja polega na tym że za kilka dni przeczytamy w mediach jacy to oni mili, skuteczni i efektowni w rozwiązywaniu problemów społecznych. Kłamstwo, obłuda i metody aparatu systemu totalitarnego to jest właśnie dzisiejsza policja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 3
  (2018-11-20)
 • Nie zgadzam się z tym komentarzem, zawsze można liczyć na pomoc policji, nawet tych trudnych czasach kiedy policjantów brakowało bo chorowali z przepracowania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 3
  DuchPuszczy(2018-11-20)
 • zdejmij mundur i otwórz oczy a stanie się jasność
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  (2018-11-20)
 • Żeby dodzwonić się do policji trzeba rozmawiać z Olsztynem. To jest chore. A czemu nie ma bezpośredniego telefonu do Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  (2018-11-20)
 • @DuchPuszczy - A ja chciałbym serdecznie pozdrowić 2 wesołych Panów Policjantów, z którymi wymieniłem parę słów w późny sobotni wieczór przy skrzyżowaniu Hetmańskiej i Giermków. Bardzo sympatyczni ludzie, taką postawą nie tylko zmieniają pogląd społeczeństwa na ich pracę, ale też pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo, bo człowiek pozytywnie potraktowany, nie będzie miał potrzeby wyładowywania później swoich złych emocji. Robicie dobrą robotę, tak trzymać! Pozdrawiam!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  Zenon.(2018-11-20)
 • morientes weź leki, a życie stanie się prostsze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2018-11-20)
 • A w jakich godzinach będzie ta ankieta? Jak mniemam miedzy 8 a 14 kiedy większość ludzi w robocie tyra na podwyżki dla biednych policjantów...?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  Misiu (2018-11-20)
 • ankiete zrobi młodzież z klas mundurowych żeby załagodzić odraze i sr. n. e fekaliami na policje. To znany propagandowy wybieg.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2018-11-20)
 • Jak można oceniać pracę chorych Kulsonów z IQ na poziomie dżdżownicy skoro są na zwolnieniach od psychiatrów ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2018-11-20)
 • Mars007 Powiem tak. Mam fatalną opinie o policji mimo że zdaje sobie sprawę że są potrzebni. Nie wiem tylko na ile mają robote w d.. od siebie a na ile rozkazy. Jeden przykład. Chcieli ukrasc mi rowery ale spłoszyłem złodziei. Dzwonie na policje i mowie kogo podejrzewam. Jeden do drugiego. .. Nic sie nie stało bo rowery są. I pojechali. Inne przykłady są tylko gorsze. Odfajkowac robote i dyla do domu. Panowie policjanci prosze o wiecej checi do pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  Mars007(2018-11-20)
 • BANDYCI, BANDYCI i jeszcze raz BANDYCI. Oto policja na miarę naszych czasów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 1
  (2018-11-20)
 • Do policji trafiają ludzie podporządkowani rozkazom, najlepiej bez mózgu. Jak dostaną rozkaz mordować za byle przewinienie to tak zrobią i tym będą się wypierać przeciwko zbrodni bo wykonywali tylko rozkazy. To cechuje oprawców, zbrodniarzy i innej maści oprawców. Dać im ochronę prawną a obywatelom tylko zakazy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2018-11-20)
Reklama