UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam 3 dzieci i nie poluję na inne kobiety, ponieważ jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Moja Żona jest pierwszą i jedyną kobietą i dziękuję Bogu, że połączył nas ze sobą. Jeśli w życiu nie kierujemy się wyższymi wartościami, zasadami, to nie łudźcie się, że Wam w życiu powiedzie się. .. Z każdej traumy można się podnieść, jeśli będziesz miał przy sobie kochającą rodzinę. Tak, rodzina to fundament każdego zdrowego społeczeństwa i na nim trzeba budować swoje życie. Rozumiem, że to mało atrakcyjne w dzisiejszym świecie, niemniej warto próbować, a nie tylko ulegać pustemu konsumpcjonizmowi i oddawać się doraźnym przyjemnościom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    14
    DumnyTata(2016-10-03)
  • to jakim osobnikiem spolecznym jest ktos kto zamiast rodziny ma kota???? a przy okazji, to 1500 wpada za free co miesiac, co?
  • No właśnie masz tylko kota i nie masz zielonego pojęcia ile kosztują dzieci finansowo ale: troski, pracy, wyrzeczeń, zmartwień itd. Na emeryturę tego Pana będą pracować jego dzieci. Na twoją dzieci innych, między innymi tego Pana, bo chyba nie twój kot?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    POpapraniec(2016-10-03)
Reklama