Sobota 17-11-2018, imieniny Elżbiety, Samueli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Truciciel z ul. Andrzeja Struga Truciciel z ul. Andrzeja Struga

Minister Hübner w Elblągu

Elbląg, Minister Hübner w Elblągu Podczas dzisiejszej wizyty: senator Władysław Mańkut i Danuta Hübner

W środę w Elblągu gościć będzie minister do spraw Integracji Europejskiej Danuta Hübner. Pani minister przyjeżdża na zaproszenie Klubu Elblążanek i Ligi Kobiet Polskich.

Danuta Hübner spotka się z prezydentem Henrykiem Słoniną w Urzędzie Miejskim oraz odwiedzi IV Liceum Ogólnokształcące i Regionalne Centrum Informacji Europejskiej. Po południu, od 16.30 w kamieniczkach przy ul. św. Ducha, minister będzie uczestniczyć w konferencji pod hasłem "Unia Europejska - nadzieje i niepokój". Wśród omawianych tematów będą m.in. tradycje kulturowe Elbląga, efekty prowadzonych badań archeologicznych, turystyka oraz kwestie wykorzystania przez miasto funduszy europejskich. Wykłady poprowadzą same kobiety.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Przyjedzie i pojedzie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ja(2002-10-15)
 • to bardzo ciekawa inicjatywa Brawo klub elblążanek !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  elblążanka(2002-10-15)
 • Przyjedzie i odjedzie jak wszyscy inni, którzy już przyjeżdzali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ja II-gi(2002-10-16)
 • Przyjedzie, zje drogi obiad prześpi się w drogim hotelu i tyle po niej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ola(2002-10-16)
 • Przyjedzie, zangażuje policję do swojej ochrony w tym czasie złodzieje okradną kilka mieszkań i samochodów i tyle po niej zostanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kika(2002-10-16)
 • No i nie bardzo wiem po co Pani minister przyjeżdża? Na pogaduchy?? Pytanie do elblążanki: cóż pięknego jest w tej inicjatywie? Przyjeżdża i tyle, ale żeby od razu piękna inicjatywa?? Rozumiem jeszcze, gdyby przyjechała tu z jakąś szczególną misją, gdyby dała datek na dom dziecka, albo ufundowała którejś szkole pracownię komputerową, a tak? Oj kobieto zastanów się...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  iness(2002-10-16)
 • A Balcerowicz musi odejść !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Lepper(2002-10-16)
 • Bedzie okazja, by Pani Minister udzieliła szczegółowych wyjasnień dot. integracji Polski z Unią Europejską. Spotyka się też z mlodzieżą w IV Liceum. Krytrycy Jej przyjazdu ( chyba dla samej krytyki) mogą uczestniczyć w spotkaniach i zadawać pytania ( jeśli potrafią to zrobić).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AA(2002-10-16)
 • Cholerka! Niestety nie bedzie nas na konferencji...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Liga Jajek Polskich(2002-10-16)
 • Jeśli chodzi o mnie, to bardzo się cieszę, że przyjedzie do Elbląga Pani Minister. Moja radość wynika nie tylko stąd, że imponuje mi Pani Minister swoją wiedzą i kulturą osobistą, ale przede wszystkim z faktu, że zainteresowała się naszym miastem, że zainteresowała się zaproszeniem do złozenia wizyty, które otrzymała od elblążanek. Osobiści chciałbym, żeby nasze miasto odwiedzało, jak najwięcej członków Rządu RP, polityków, ludzi biznesu, kultury, sztuki, nauki itd. Dla mnie, każda taka wizyta w moim Elblągu, stwarza szanse i warunki do zdobycia wiedzy, jak dostosować się do zmieniających się warunków, jak pozyskać inwestorów, jak zmniejszyć bezrobocie itd. Smuci mnie, że wizyt ludzi z tzw. pierwszych stron gazet, jest w Elblągu tak mało. My sami musimy chcieć i potrafić zainteresować "tych ludzi" naszym miastem, naszymi osiągnięciami, naszymi możliwościami, umiejętnościami, zdolnościami i naszym optymizmem do zmian, do tego co przed nami. I dlatego jestem pełen uznania i szacunku dla tych, którzy to robią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Krzysztof(2002-10-16)
 • Jeśli chodzi o mnie, to bardzo się cieszę, że przyjedzie do Elbląga Pani Minister. Moja radość wynika nie tylko stąd, że imponuje mi Pani Minister swoją wiedzą i kulturą osobistą, ale przede wszystkim z faktu, że zainteresowała się naszym miastem, że zainteresowała się zaproszeniem do złozenia wizyty, które otrzymała od elblążanek. Osobiści chciałbym, żeby nasze miasto odwiedzało, jak najwięcej członków Rządu RP, polityków, ludzi biznesu, kultury, sztuki, nauki itd. Dla mnie, każda taka wizyta w moim Elblągu, stwarza szanse i warunki do zdobycia wiedzy, jak dostosować się do zmieniających się warunków, jak pozyskać inwestorów, jak zmniejszyć bezrobocie itd. Smuci mnie, że wizyt ludzi z tzw. pierwszych stron gazet, jest w Elblągu tak mało. My sami musimy chcieć i potrafić zainteresować "tych ludzi" naszym miastem, naszymi osiągnięciami, naszymi możliwościami, umiejętnościami, zdolnościami i naszym optymizmem do zmian, do tego, co przed nami. I dlatego jestem pełen uznania i szacunku dla tych, którzy to robią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Krzysztof(2002-10-16)
 • Krzyiu, o co ci chodzi???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  inny(2002-10-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem