Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi Demokraci wybrali nowe władze

Elbląg, Młodzi Demokraci wybrali nowe władze
(fot. nadesłane)

26 marca (czwartek) w Elblągu podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Regionu Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” wybrano władze regionalne.

Głównym punktem porządku obrad była prezentacja i wybór Przewodniczącego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci" oraz członków Konwentu Regionalnego województwa warmińsko-mazurskiego. Po raz drugi na stanowisko przewodniczącego regionu wybrany został Marek Kucharczyk z Elbląga, zaś wiceprzewodniczącymi zostali: Milena Sikorska i Paweł Klonowski. Funkcję sekretarza pełnić będzie Bartosz Mateusiak, a skarbnika Sylwia Spiek. Członkami zarządu zostali: Łukasz Hańczyc, Marcin Galibarczyk, Kamil Kubasiewicz, Sebastian Lisak. Członkami Konwentu Regionalnego zostali: Marek Kucharczyk (Koło Elbląg), Paweł Klonowski (Koło Olsztyn), Milena Sikorska (Koło Elbląg), Bartosz Mateusiak (Koło Elbląg), Sylwia Spiek (Koło Elbląg), Łukasz Hańczyc (Koło Olsztyn), Kamil Kubasiewicz (Koło Elbląg), Marcin Galibarczyk (Koło Olsztyn), Sebastian Lisak (Koło Elbląg), Magdalena Mleczko (Koło Olsztyn), Oliwier Pietrzykowski (Koło Elbląg). Skład nowo wybranej komisji rewizyjnej to: Karolina Warda, Karol Dziedzina, Jarosław Rolnicki, Beata Angowska. Powołano także nowy skład Regionalnego Sądu Koleżeńskiego: Małgorzata Wilczak, Bartłomiej Jakubowski, Christian Denis Mawa, Monika Więckowska, Agata Lipska. Na Zjeździe przegłosowano także uchwałę, która mówi o przeniesieniu głównej siedziby S”MD” z Olsztyna do Elbląga.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)