UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • „Na rower z Portel. pl”. .. w tym roku po raz pierwszy jechałem rowerem w Elblągu i jest to największy koszmar jaki moze sobie wyobrazić rowerzysta. Jestem rowerzysta z Trojmiasta i jestem w ogromnym szoku jak mało jest ścieżek rowerowych w 120 tys mieście! Władze Elbląga muszą mieć naprawdę małe pojęcie o tym jak wyglądają inne duże miasta, jeśli chodzi o infrastrukturę rowerowa! Szczerze współczuje!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    65
    4
    Gdański rower(2020-05-31)
  • @Gdański rower - Mamy jeszcze plaze, basen, wyciag na gorze chrobrego, amfiteatr na dolince, sciezki rowerowe o ktirych wspomniales, wezel przesiadkowy, nowe tramwaje. Wszystko jest takie niesamowite i wszystko sie podoba. .. naszemu prezydentowi, ktorego wybralismy z duza przewaga prawie 60proc. Nie zalujemy tego wyboru. Grunt, ze nasz prezydent jest zadowolony!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    1
    MyMieszkancy(2020-05-31)
  • @Gdański rower - a ja miałem, ,, przyjemność, ,, ,wtamtym roku jechać rowerem po trójmieście. .to był dopiero koszmar takiego smrodu dawno nie czuły moje płuca. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    7
    jaaaaaaa(2020-05-31)
  • @Gdański rower - Dyrektor Departamentu Turystyki był raz w Gdańsku w IKEA, dużo widział i wie jak świat wygląda :)
  • @Gdański rower - wyobraz sobie ze wymieniali nawierzchnie mostu bo bubla przeplacili ktorego poprawiali i do tego nie mozna po nim jezdzic, a o sciezkach to nie ma co pisac moze za 100 lat
  • @jaaaaaaa - to ja dowale do pieca, nie mam roweru nie ma sciezek ale lubie jezdzic rowerem
  • @Gdański rower - Pracownicy promocji UM będą tera googlować co to jest ścieżka rowerowa hehehe
Reklama