Poniedziałek 18-06-2018, imieniny Elżbiety, Marka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsi już wiedzą

W poniedziałek 3 lipca 10 w elbląskich szkołach ponadgimnazjalnych ogłoszono wyniki I etapu rekrutacji. Rekrutację zakończyły już I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Mechanicznych i Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych. Pozostałe szkoły dysponują jeszcze wolnymi miejscami.

W poniedziałek ogłoszono listę kandydatów przyjętych do danej szkoły, listę osób nieprzyjętych do danej szkoły ale przyjętych do innej szkoły, wskazywanej w drugiej i trzeciej kolejności, listę osób nieprzyjętych do żadnej szkoły oraz informacje o wolnych miejscach w innych szkołach. Kandydaci, którzy zostali przyjęci do wybranej przez siebie szkoły, muszą złożyć w tej szkole oryginał świadectwa do 5 lipca do godz. 15.
     W sumie najwięcej uczniów przyjęto do: Zespołu Szkół Ekonomicznych (224), IV Liceum Ogólnokształcącego (217), Zespołu Szkół Mechanicznych (192) i Zespołu Szkół Gospodarczych (180).
     Ogółem do liceów ogólnokształcących przyjęto 892 uczniów, do techników 775 uczniów, do zasadniczych szkół zawodowych 214 uczniów, a do liceów profilowanych tylko 124 uczniów. Najtrudniej było się dostać do klasy politechnicznej I LO (minimalna liczba punktów wynosiła tu 150), klasy matematyczno-fizycznej II LO (minimum 141 punktów), klasy biologiczno-chemicznej II LO (minimum149 punktów) i do klasy medycznej I LO (minimum 138 punktów).
     Wolne miejsca są jeszcze w następujących szkołach:
     Liceum Ogólnokształcące:
     w Zespole Szkół Technicznych (62 miejsca)
     Licea Profilowane:
     w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (35 miejsc w profilu kształtowanie środowiska)
     w Zespole Szkół Handlowych (31 miejsc w profilu usługowo-gospodarczym)
     Technika
     w Zespole Szkół Turystyczno-Hotelarskich (6 miejsc w zawodzie technik hotelarstwa)
     w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (23 miejsca w zawodzie technik technologii drewna)
     Zasadnicze Szkoły Zawodowe
     w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 (13 miejsc w zawodzie elektromechanik samochodowy, 14 miejsc w zawodzie lakiernik)
     w Zespole Szkół Gospodarczych (30 miejsc w zawodzie kucharz małej gastronomii)
     w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (7 miejsc w zawodzie fryzjer, 35 miejsc w zawodzie stolarz, 8 miejsc w zawodzie cieśla/murarz)
     w Zespole Szkół Turystyczno-Hotelarskich (35 miejsc w klasie wielozawodowej kształcącej w takich zawodach jak: piekarz, cukiernik, rzeźnik-wędliniarz, tapicer, kaletnik, złotnik-jubiler, kuśnierz i zegarmistrz).
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • a mnie nie przyjęli do żadnej szkoły bo wybrałem jeden zawód na którego nie było chętnych i system rekrut zapomniał o mnie Cha cha !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-07-04)
 • 6lo jest najlepsze ..... !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ..fanka...(2006-07-04)
 • 6 LO to..... zawodówka z matura. Only 1 no podobne teraz 3 jest dobre
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  student prawa(2006-07-06)
 • a ja się nie zgadazam z tą opinią że to zawodówka z maturą, chodze do 6LO i uważam to to świetna szkoła i trzeba się uczyc jak w każdej innej. Nie ma szkół lepszych i gorszych, w każdej szkole są nauczycie którzy musieli skończyć studia by uczyć, ja jakoś porównywalam zeszyty z innych bardzo dobrych szkoł z moimi i szczerze mówiąc śmiać mi się chciało co oni się tam uczą np. z chemii mieli tak banalne rzeczy że glowa mała z innych przedmiotów też..... więc jak ktoś nie chodzi do 6lo niech się nie wypowiada na ten temat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kasanda(2006-07-06)
 • Chodziłem do IV LO i uważam ze to świetna szkoła, w zasadzie wszytskie licea do numeru V.. są dobre. Ale VI to zupełne dno, tępaki i wyrzutki. A najbardziej bawi mnie tutworzona w VI klasa sportowa - hahaha kupa śmiechu. O Gorszych anty-talentów i "naukowców" nie słyszałem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Słonina(2006-07-06)
 • VI LO dobra szkola...tak jak w kazdej trzeba sie uczyc co z tego ze pojdziecie do IV czy innego jak i tak zostaniecie albo co rok przedmiot do poprawki... kujony z 150 pkt sredniej nie moga wypowiadac sie o 6LO poniewaz oni nie wiedza co to dzien bez ksiazki :] i maja problemy z odroznieniem piwa od coli ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Conrado(2006-07-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Fototapety z tańcem
Fototapety z Londynem
Fototapeta fizelinowa 320x148 cm - Samolot