Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Środa 18-01-2017, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Kurka wodna Kurka wodna

Najlepsi poloniści w rejonach

W Elblągu i pozostałych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla gimnazjów i szkół podstawowych.

Najlepsze wyniki w naszym regionie uzyskali i jednocześnie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego:
     
     W kategorii szkół podstawowych:
     Elbląg: Anna Arnowska SP 12 (nauczyciel Katarzyna Kurek), Daria Nowak SP 15 (nauczyciel Krystyna Migacz), Katarzyna Płaczek Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (nauczyciel Jolanta Wójcik), Bartłomiej Ząbek SP 25 (nauczyciel Grażyna Migacz), Aleksandra Twardowska SP 6 (nauczyciel Iwona Ratajczak-Zysk).
     Powiat elbląski: Magdalena Żukowska SP w Gronowie Elbląskim (nauczyciel Ewa Kaleta), Łukasz Kuczyński SP 2 w Pasłęku (nauczyciel Krystyna Kosobudzka-Pawlik), Anna Pacyk SP w Młynarach (nauczyciel Justyna Czubak).
     Powiat braniewski: Sławomir Mederski SP 5 w Braniewie (nauczyciel Iwona Kwiatek), Zuzanna Gwóźdź SP 6 w Braniewie (nauczyciel Izabela Wiącek).
     
     W kategorii gimnazjów:
     Elbląg: Beata Grajkowska Gimnazjum nr 3 (nauczyciel Aneta Sosnowska), Beata Przespolewska Gimnazjum nr 3 (nauczyciel Aneta Sosnowska), Anna Kowalczyk Gimnazjum nr 4 (nauczyciel Anna Trykowska), Paulina Moszczyńska Gimnazjum nr 6 (nauczyciel Bożena Pruszak).
     Powiat elbląski: Kaja Zaleska-Korziuk Gimnazjum nr 1 w Pasłęku (nauczyciel Aniela Garnowska), Maja Gawrysiuk Gimnazjum nr 1 w Pasłęku (nauczyciel Aniela Garnowska), Piotr Błaszkowski Gimnazjum w Młynarach (nauczyciel Urszula Białobrzeska).
     Powiat braniewski: Monika Pańczuk Gimnazjum w Wilczętach (nauczyciel Ryszard Siedlecki), Agnieszka Matyniak Gimnazjum w Wilczętach (nauczyciel Ryszard Siedlecki), Anna Paszczak Gimnazjum nr 1 w Braniewie (nauczyciel Aleksandra Wolanowska).
     Gratulujemy!
     Organizatorami i autorami testu byli konsultanci z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu - Małgorzata Sowicka (gimnazja) i Marlena Derlukiewicz (szkoły podstawowe).
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama