UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tyle hejtu zawsze w komentarzach jak tylko mowa o nauczycielach. .. cóż widać wiele osób nadal ma traumę po swojej edukacji w szkole. .. nikt jakoś nie krzyczy jak rzad dokłada miliony do nie rentownych kopalni, zwiększa rzesze urzędników. Nauczyciele powinni zarabiać 2- 3 razy tyle. Bo w tedy to byłby zawód powszechnie szanowany i bardzo oblegany co automatycznie wyeliminowało by wszystkich słabszych nauczycieli. W efekcie zostali by tylko najlepsi a Nasze dzieci były by kształcone przez właśnie tych najlepszych. Wiec może zamiast narzekać że nauczyciele są źli i nie potrafią uczyć. .. Ja chciałbym by moje dzieci uczyli nauczyciele wypoczęci, zadowoleni z pracy i najlepsi z najlepszych. .. pokarzcie mi taką pracę/zakład gdzie mało płaca i mimo to pracują tam sami wybitni specjaliści. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    5
    Obywatelrodzic(2017-04-25)
  • Pomnóż swoje 18 godzin razy 2 a z feriami, wakacjami i świętami razy 3 i wtedy zobaczysz Ile zarabiasz. Po prostu to co bierzesz to jest za jedną trzecią etatu, razy 3 i wychodzi pensja nauczyciela za pełen etat.
Reklama