UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jak sie was nie lekac, spuszczacie te swoje oczka blawatne i dalej robicie to samo, na szczescie przyszlo nowe, czego sie nie spodziewaliscie - internet - ludzie sie teraz bardzo szybko komunikuja I nie da sie juz teraz zamiesc jak zwykle pod dywad tych wszystkich traumatycznych wybrykow. Dla was jest to zabawa- dla dzieci koszmarne nie przespane noce w polaczeniu z wieloma depresjami, ale co wy teolodzy mozecie wiedziec dla ktorych nauka o "psyche" jest zupelnie obca, to wy wladcy dusz powinniscie najlepiej znac i rozumiec mlodego czlowieka. Ta rozpasana pycha, pogarda I zboczeniami, skutecznie rozwalacie swoj kosciol widac ze sami juz nie wierzycie w te doktryny ktore od setek lat glosicie… jeszcze 5 moze 10 lat dopoki zyja jeszcze mocherowcy ktos jeszcze przyjdzie do kosciola, ale potem??? pamietajcie to wy sami rozwaliliscie ten wspaniale prosperujacy od ponad 2000 lat biznes. .. amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    wiernyalejuzslabo(2019-02-25)
  • @wiernyalejuzslabo - Absolutna zgoda, mam ponad 72 lata, ochrzczony, bierzmowany, slub kościelny a w mlodosci ministrant u Sw Mikolaja. Kto pamięta te czasy z kościelnym Bronkiem wie co mam na myśli. Obecnie wierzący niepraktykujący jak wiekszosc tzw katolikow, wyznaje zasade ze do Pana Boga mam bliżej bez zakłamanych posrednikow. Rodzinie przykazałem ze tzw ostatniego sakramentu nie będzie - kremacja i pochowek. Amen. Wierzacy
Reklama