UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • JK. kupowałem tam gdzie mi się podoba, Takie moje prawo. Prawo nakazuje ze względu na nadmiery hałsa od wielu lat przenieść to schronisko poza obręb miasta. Skumałeś. Póki co w tym w tym świecie to człowiek tworzy miasto nie pies. To człowiek pracuje na psa a nie pies na człowieka i pies egzystuje tylko dzieki człowiekowi. Jestem takim samym miłosnikiem zwięrząt jak każdy ale nie za obsrywaniem trawników, klatek, chodników, że nie można czysta nogą wejść do własnego domu czy samochodu. Gdzie non stop mam poszcywane koła auta. Nie zgodzimy się na ekrany dźwiękochłonne. To jest Park Krajobrazowy, chcę mieszkać jak w skansenie przyrody anie jak w psiarni. Już szykuje sprzęt do nagrań, video i audio. Niech miasto sobie wybije z głowy jakiekolwiek ekrany. Gospodarstwo role za miastem i tam jest miejsce do ujadania w polu nie w mieście. Te psy przeszkadzją od lat mi od 16 lat. Czas z tym zrobić porządek. Same zwięrzęta na tym skorzystają, bo tam jest za ciasno i nie mają gdzie się wybiegać. Nawet ze względu na przepisy trzymania zwierząt powinno to byc zlikwidowane. Psy mają za ciasno i za mało miejsca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    24
    ziemianin(2014-01-03)
  • Noo to gdzie mają się podziać te zwierzeta ? uważasz, ze miasto oo tak z dnia na dzień wybuduje im większe schronisko z dala od Ciebie ? A Ty za kilka lat wybudujesz tam swój piękny domek i powiesz, żeby albo płacili Ci 3000 tys miesięcznie, albo przenosili je w inne miejsce? a co zrobiły byś jakby kawałek dalej juz poza twoim parkiem postawili lotnisko ??; ) a powracając do tego kto na kogo robi. .. i kto przy kim egzystuje, to pomyśl ile dzieci z różnymi schorzeniami, ile osób upośledzonych, ilu niewidomych radzi sobie dzięki własnie tym szczekającym i obsranym psom. .policja. .. ratownicy w górach. .. itp a i co do pracy, jakby nie było zwierząt to i karmy i akcesoria byłby zbędne i co?? ile fabryk mniej ile ludzi miałby mniej prace? weterynarze itd. ..
  • To trzeba było sobie kupić w cichej dzielnicy nie wiedziałeś koleś że tam jest schronisko. I co może na życzenie jaśnie pana psy mają się pozamykać a może w ogóle przeprowadzić eutanazję.
  • schronisko wybudowano na granicy miasta zanim powstał park krajobrazowy i zaczęto sprzedawać tam działki budowlane, więc do kogo pretensja, kto ma pierwszeństwo?
  • ciekawe ile zwierząt twoich tam ujada? miłośnik zwierząt, "kupuję gdzie chcę" - pępek świata? to kupiłeś i masz :D biedny a chce uchodzić za bogacza, to jakby koczujący na wysypisku śmieci nagle zażyczył sobie od miasta wywozu śmieci bo on tu zamieszkał. rozśmieszasz swoją głupotą do łez.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Agucha125(2014-01-04)
  • No to gostek KUP sobie ten PGR za miastem i bujaj się, psy są w tym miejscu 40 lat, ty pewnie byłeś wtedy jeszcze niedorobionym plemnikiem tudzież jajową komóreczką :). Nowobogacki z Wólki Wielkiej się odezwał, na wiosze twoje miejsce jak sobie życzysz ciszy i spokoju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Psiowa(2014-01-04)
Reklama