UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A więc kapusie i dawni ormowcy do roboty szczuć ludzi tych co nie maja czym palić nie obiecujcie złotych gór z tymi dopłatami przekonałem się na własnej skórze obiecanka cacanka zmieniłem piec i chciałem złozyć na dofinansowanie powiedziano mi ze nie warto składac bo dostanę 100zł na całe miasto było 200tysi może ktoś dostał jak jest pzry korycie afizolom po 100 dostani kasę ale ta męda rydzyk i to milijony jeżeli chodzi o pojazdy to zobaczcie jak kopca autobusy miejskie ale wiadomo zawsze ukarzą tego najbiedniejszego co wyjedzie swoim autem raz w tygodniu to złodziejski kraj można tu przytaczać wiele przykładów. Minister właśnie przyznał swoim pracownikom 600+ no tak bo są biedni a dajcie chamy rencistom na wegiel a nie 2 złote podwyżki wniosek jest jeden rzad baluje naród głoduje a poczekajcie kapusie co tak chętnie donosicie na swoich sąsiadów przyjdzie kolej i na was jeden pisze upublicznić trucicieli a ja bym upublicznił kapusi tak jak lista Wildsteina. Rząd obiecał dla rencistów i emerytów 500+ ale zamiast dać dali ministrom a emerytom to jeszcze odbiorą podnosząc leki w górę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    24
    Meteor2(2017-12-19)
  • @Meteor2 - W życiu nie przeczytałem bardziej chaotycznej wypowiedzi.
  • @Meteor2 - Meteor2 - Może i bez dopłaty, ale zdrowszy człowieku jesteś.
Reklama