UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zbyszek 1 - Teraz kilka słów prawdy: Po pierwsze - Rosjanie nie byli i nie będą naszymi przyjaciółmi. Po drugie - Wiara w to że "bracia" Amerykanie nas obronią to czysta naiwność. Po trzecie - wojsko polskie to "niby wojsko" - banda nieudaczników (megalomanów) pracująca od 7 do 15,niedobory w jakości i ilości sprzętu itp. To niby wojsko nie jest w stanie powstrzymać rosyjskiej potęgi nawet przez tydzień. Jedyne co im wychodzi to parady i świętowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Gagatek(2019-06-13)
  • @Gagatek Widac zes pisda ,i Ci bulki w szkole zabierali,ale jak trwoga to do boga
  • @646 - I tu przemawia przez ciebie megalomania. Bułki to raczej tobie zabierali - dlatego poszedłeś do wojska bo tam nie trzeba myśleć i wszystko "się należy". Ja w przeciwieństwie do Ciebie bardzo dobrze radzę sobie w normalnej rzeczywistości i sam umiem zadbać o swoje interesy - na bułki mi nie brakuje;-). A co do tej trwogi - nie rozśmieszaj mnie - gdyby (Chroń nas Panie Boże) najechali na nas Rosjanie - to byłaby powtórka z 1939r. Powiem więcej - w obliczu prawdziwej armii - pierwsi byście uciekli albo dalibyście wziąć się do niewoli jak "barany";-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Gagatek(2019-06-13)
Reklama