Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepoważne i dziwne

Elbląg, Niepoważne i dziwne Czesław Dębski

Prawica nie zajęła jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie wniosku SLD o odwołanie ze stanowisk w komisjach radnych "Czasu na Elbląg".

Przypomnijmy - klub radnych SLD w odpowiedzi na postawę radnych centroprawicy, którzy zgodnie zagłosowali przeciwko budżetowi podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, wystosował wniosek o odwołanie wszystkich prawicowych przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji rady oraz wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. Janusz Nowak, szef klubu radnych SLD powołał się na wcześniejsze deklaracje współpracy obu ugrupowań. Stwierdził, że prawicowi radni, postępując w ten sposób, odcinają się od odpowiedzialności za współrządzenie miastem.
     Nieoficjalnie, oświadczenie Janusza Nowaka przyjęte zostało jako "niepoważne" i "dziwne".
     - Nigdy nie zabiegaliśmy o stanowiska, uważaliśmy, że należą się one członkom klubu, który ma 40 procent głosów w Radzie Miejskiej – powiedział nam Czesław Dębski. - Poza tym, każde ugrupowanie ma prawo do wyrażania swojej opinii.
     Sprawa odwołania ze stanowisk w Radzie Elżbiety Gelert, Marii Koseckiej, Marka Pruszaka, Lucyny Szmurło, Andrzeja Tomczyńskiego, Jerzego Wcisły oraz szefa komisji rewizyjnej, która kontroluje m.in. pracę miejskich jednostek - Jerzego Wilka prawdopodobnie zostanie umieszczona w porządku najbliższej sesji. Przewodniczący Rady, Andrzej Kempiński (SLD) nie chciał wczoraj rozmawiać z dziennikarzami na temat dalszych losów wniosku lewicy.
     
     Zobacz także: "Kto potrafi czytać budżet?"

AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Pokręciło was towarzysze, cyCo? Nad czym tu się zastanawiać??? Juz zapomnieliście, co robiliśmy z tymi, co nie głosowali TRZY RAZY TAK ?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2003-02-28)
 • Rada dla Centroprawicy SLD sypie pogróżkami nie tylko w Elblągu (czytaj w mediach o spotkaniu u Prezydenta RP i pogróżkach dla harcowników) nie przejmujcie się. Wykorzystajcie dobrą atmosferę do walki z miejscową kliką trawestyjąc wasze hasło wyborcze: CZAS NA ich powiezienie. Wnioskujcie o powołanie pełnomocnika RM do walki z korupcją. Pan J. Wilk co nieco wie, jak sądzę, o korupcji w mieście z racji pełnionej funkcji. Przykład układów z poprzedniej kadencji ZBK, dziwne zniknięcie z rynku firmy ELBROL. Sami zrezygnujcie z tego dziwnego układu, podobnego z ostatnich 4ch lat to nie pozwala opozycji działać niezależnie. Mam nadzieję, że przedstawiciele Klubu Centroprawicy nie spotykają się przed sesją dla uzgodnienia jej przebiegu tak jak to miało miejsce w poprzedniej kadencji. Jedynie niezależność przyniesie Wam sukces wyborcy to docenią nasłuchujcie ich głosów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ?Zdziwiony?(2003-02-28)
 • To jest chore. Przecież w sejmie tez sa komisje i nikt nie zmienia ich skladu po kazdym glosowaniu. Ludzie gdzie ja żyję?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  tubylec(2003-02-28)
 • Redakcjo, nie wierzę, że siedzicie w czyjejś kieszeni. Co złego napisałem? Stanowczo prosze o odpowiedź, bo będę zły. Cenzurą ust nie pozamykacie. Nie te czasy. Możemy się od was wynieść - są pierwsze propozycje na gościnne łamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ?Zdziwiony?(2003-02-28)
 • A czy czasem pan Nowak nie zrobił tego pod publiczkę, jaki to jest twardy, przed wyborami w Kole Miejskim SLD ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zatroskany(2003-02-28)
 • Nie dziwię się Nowakowi - to [...]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kuba(2003-02-28)
 • ?Zdziwiony?: Po co od razu się tak irytować, to tylko nasz program wychwytujący wulgaryzmy jest nieco przewrażliwiony i zatrzymał Pana wypowiedź na chwilę do akceptacji. Ogłaszam błyskawiczny konkurs z nagrodami (dwa bilety do kina) dla osoby, która wskaże słowo, do którego "przyczepił się" w wypowiedzi ?Zdziwionego? nasz pruderyjny program.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  redakcja(2003-02-28)
 • do Redakcji : według mnie jest to wyraz asłuchujcie jeżeli tak to jak mam odebrać te bilety ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Grzegorz R.(2003-02-28)
 • redakcja: WIEM! program wyraz asłuchujcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-02-28)
 • A może program nie wiedział, co to jest "trawestyjąc"?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  MaSer(2003-02-28)
 • Brawo! Zapraszamy Pana Grzegorza R. do biura SOFTELu na Pl. Jagiellończyka 1 do godz. 16.30. Sponsorem nagrody jest kino Światowid.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  redakcja(2003-02-28)
 • Redakcjo Wisz co sie stało? Po Twoich wyjaśnieniach aż mi się wyprostował jeden znak zapytania w podpisie. Może nabiorę do was zaufania - na razie ograniczone.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ?Zdziwiony!(2003-02-28)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK-Szafa z drzwiami suwanymi
AMK Kuchnia 1
Szkło ozdobne 7
Promocja RATY 0%