UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Heit, Tylko na tyle was stać? Tylko tyle potraficie? Większość nie potrafi nawet składnie zdefiniować jednego zdania. Nie dziwię się, że obecnie w Polskiej polityce mamy to, co mamy, jak wokół tacy polityczni fachowcy.
  • No dobrze panie z nowoczesnej. Ja wiec zadam pytanie merytoryczne. Dlaczego Nowoczesna do tej pory nie zlozyla ANI JEDNEGO projektu ustawy?? Co takiego robili? Udzialu w demonstracjach nie biore pod uwage,ani licznie udzielanych wywiadow bo nie za to Petru i jego wspolpracownicy z partii pobieraja uposazenie.licze na merytoryczna odpowiedz
  • to ja też z pytaniem, dlaczego PiS przegłosowuje ustawę za ustawą, a zaraz potem trzeba je nowelizować, bo są niekonstytucyjne???Innymi słowy do d. py. A też biorą za to kasę, za głupoty, które wyPiSują. A wracając do Nowoczesnej, ustawy są przygotowywane, ale na spokojnie, merytorycznie i zgodnie z Konstytucją. Poza tym i tak nie ma się po co śpieszyć, z uwagi na fakt, że przy rządach obecnych "PiS mężów stanu", nic nie przejdzie w tym Sejmie. Natomiast dobrze przygotowane ustawy będą czekać na przejęcie władzy przez Nowoczesną, kiedy trzeba będzie posprzątać ten cały burdel i przywrócić normalne stosunki w kraju i z zagranicą. Sądzę, że będziesz ukontentowany moją odpowiedzią na zadane pytanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    obserwator777(2016-01-15)
Reklama