UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Elblągu

 
Elbląg, Nowy dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Elblągu
fot. nadesłana

Zarząd Powiatu w Elblągu powierzył Ryszardowi Zającowi stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Elblągu z siedzibą w Pasłęku. Dyrektor Zając będzie pełnił swoją funkcję od 4 listopada w okresie usprawiedliwionej nieobecności w pracy dotychczasowego dyrektora jednostki.

Ryszard Zając ma 54 lata. Był twórcą i wieloletnim dyrektorem znakomicie funkcjonującego Ośrodka Kultury w Młynarach. W latach 2006 – 2010 pełnił funkcję radnego powiatu elbląskiego oraz członka Zarządu Powiatu w Elblągu. W latach 2010 – 2014 sprawował funkcję burmistrza miasta i gminy Młynary.
      
Marek Murdzia, rzecznik prasowy starosty elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • dalszy ciąg obsadzania stanowisk dziadkami a młodych macie totalnie w d.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 1
  (2016-11-03)
 • Jakie drogowe przygotowanie ma ten pan. Czy tylko z zawodu dyrektor?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 0
  drogowskaz(2016-11-03)
 • Były dyrektor, były burmistrz. .. .. !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  zmłynar(2016-11-03)
 • Jakim był dyrektorem?Myślę, że dobrym. Jakim był burmistrzem?Myślę, że mieszkańcy Młynar to ocenili.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 1
  pogrzebacz(2016-11-03)
 • @pogrzebacz - Rysiu jak ty sobie dasz rade w wielkim świecie, nie radziłeś sobie z kierownikiem kina w kulturze, gminą kierowała wszechwiedząca Pani Sekretarz a teraz będziesz rzadził drogami? Oj Rysiu Ty sie zastanow bo to je ciężka robota
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 0
  (2016-11-03)
 • Co dyrektor domu kultury może wiedzieć o zarządzaniu drogami?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  (2016-11-03)
 • Droga powiatowa Kam. Wielki - Milejewo i Kam. Wielki - Pomorska Wieś jest w takim stanie, że nie powinna być dopuszczona do ruchu, jedyny sposób jej "naprawiania " to postawienie znaków Max 40 teraz może nowy dyrektor w końcu zamknie ją całkiem;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2016-11-04)
 • Jeżeli ma jaja i chęci do zmian w ZDP, to jestem za zmianą. Polecam więcej dyscypliny kierownikom, którzy nie zawsze dobrze i sumiennie wypełniają swoje obowiązki a do tego rzadko dotrzymują słowa w sprawach zgłaszanych przez użytkowników dróg. A do Pana Starosty to prośba o zwiększenie kontroli nad Zarządem Dróg Powiatowych i w razie jakiś nieprawidłowości wyciąganie stosownych wniosków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2016-11-04)
 • Cytat:"Dyrektor Zając będzie pełnił swoją funkcję od 4 listopada w okresie usprawiedliwionej nieobecności w pracy dotychczasowego dyrektora jednostki. " - Może podacie nieco więcej informacji na temat tej okresowej usprawiedliwionej nieobecności byłego dyrektora?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-11-04)
 • Panie Dyrektorze, jak to będzie za pana rządów ze stosowaniem się kierowców ciężarówek do ograniczeń DMC bo na razie jest to wolna amerykanka, jeśli jest ograniczenie 15 T to dlaczego jeżdża po nich auta 30 ton w górę ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2016-11-04)
 • To teraz będą drogi z kulturą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-11-04)
 • Dołączam się do tego pytania powyżej; "Panie Dyrektorze, jak to będzie za pana rządów ze stosowaniem się kierowców ciężarówek do ograniczeń DMC bo na razie jest to wolna amerykanka, jeśli jest ograniczenie 15 T to dlaczego jeżdża po nich auta 30 ton w górę ?" - Jak również w przypadku ograniczenia 8 ton z wjeżdżaniem pojazdów ciężarowych nawet powyżej czasami 40 ton. Jeżeli tak dalej będzie to w niedługim czasie trzeba będzie pozamykać większość dróg powiatowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-11-04)
Reklama