Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy szef sztabu w dywizji NATO

 
Elbląg, Nowy szef sztabu w dywizji NATO
fot. mjr Krzysztof Olkowski
Rek

We wtorek, 20 marca, żołnierze Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód stanęli na zbiórce. Tego dnia dowódca dywizji gen. bryg. Krzysztof Motacki powitał nowo przybyłego do dowództwa oficera - szefa sztabu dowództwa dywizji płk. dypl. Piotra Malinowskiego.

Płk dypl. Piotr Malinowski podczas prawie 30-letniej zawodowej służby wojskowej zajmował szereg stanowisk służbowych, począwszy od dowódcy plutonu, dowódcy kompanii rozpoznawczej, starszego oficera operacyjnego, poprzez stanowisko dowódcy batalionu, szefa sztabu brygady, zastępcy dowódcy brygady, starszego specjalisty w strukturach NATO, aż do stanowiska dowódcy 17. Brygady Zmechanizowanej. W trakcie służby wojskowej brał udział w wielu ćwiczeniach oraz treningach. Pułkownik Piotr Malinowski w latach 1999, 2010 oraz 2015, ukończył kolejne studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, a także w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim na kierunkach związanych z zarządzaniem wojskami oraz bezpieczeństwem narodowym. Ponadto uczestniczył w wielu formach doskonalenia zawodowego zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Między innymi ukończył kurs doskonalenia oficerów rozpoznania ogólnowojskowego w Akademii Obrony Narodowej, kurs oficerów sztabowych NATO w Hadze, a także kurs planowania dla oficerów sztabowych NATO w szkole NATO w Oberammergau. W marcu 2018 płk dypl. Piotr Malinowski objął stanowisko szefa sztabu w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód.
     
mjr Dariusz Guzenda
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI