UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 25.06 - nie straszna nam pogoda - gdy mops zasiłek da - idziemy na imprezę a z nieba leci woda - bo 500 plus już wpadło i browar leje się - dzień wszak to już ostatni eh jaka to szkoda - na dzieci trzeba wydać ostatnich groszy sto - lecz w lipcu znowu wpadnie bo mops wypłatę da;) tralala
  • Żygać mi się chce jak czytam komentarze o 500+ osób, którym się ono nie należy. Jedna wielka zazdrość. Ciekawa jestem ile znajomych tych ludzi żyje tylko i wyłącznie z zapomóg za granicą i celowo robią kolejne dzieciaki by mogli wyjechać na Karaiby. Ja znam takich euronerów. U nas za 500 zl nawet nie oplace przedszkola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    GosiaŚ(2017-06-25)
  • @GosiaŚ - Zazdrościć braku własnego życia? byciem pasożytem dla społeczeństwa które Was utrzymuje ? Bo świadomi ludzie, że nie są w stanie utrzymać dziecka ich po prostu nie posiadają. Mam 25 lat, stałą pracę z której muszę kogoś utrzymywać. .. Gdyby mi państwo tyle nie zabierało na każdym kroku to sam bym pomyślał o dziecku.
  • @GosiaŚ - racja popieram
Reklama