UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @GosiaŚ - Zazdrościć braku własnego życia? byciem pasożytem dla społeczeństwa które Was utrzymuje ? Bo świadomi ludzie, że nie są w stanie utrzymać dziecka ich po prostu nie posiadają. Mam 25 lat, stałą pracę z której muszę kogoś utrzymywać. .. Gdyby mi państwo tyle nie zabierało na każdym kroku to sam bym pomyślał o dziecku.
  • Dlaczego od razu każdy sądzi iż ten kto pobiera 500+ to melina i MOPS? Ja pracuję z mężem na umowach na czas nieokreślony od prawie 20 lat, wychowujemy dwóch synów, na młodszego mamy 500+ i nie raz słyszę ,,masz 500 to cię stać". Czasami to chciałoby się wepchnąć takim te 5 stów w gardło. Komu się należy to dostaje, a jak się ma 25 lat, to niestety mało kto myśli o dzieciach w obecnych czasach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    GosiaŚ(2017-06-25)
  • @GosiaŚ - Chciałbym założyć rodzinę ale mnie nie stać na to bo państwo nie chce pomóc młodym startującym w dorosłe życie. Zostają studia i stypendia ale nie każdy chce studiować. A ludzie którzy mają dzieci byli świadomi swojego wyboru. Nie nazywam ich patologią ale znam dużo przypadków rodzin głównie na terenach wiejskich gdzie rezygnowali z pracy bo się nie opłaca. Czemu to też jest kwota 500 zł a nie np 250 na wszystkie dzieci ? 500 zł miesięcznie chciałbym mieć na wydanie na nowe telefony, tablety itd i wcale nie wymyślam bo widzę to codziennie choćby w pracy.
Reklama