Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Od jutra tylko 50 gr za parkowanie

 
Elbląg, Od jutra tylko 50 gr za parkowanie
fot. arch. portEl

ZKM informuje, że w wyniku wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie, a także zgodnie z poleceniem władz miasta, za pierwszą i każdą kolejną godzinę postoju w elbląskiej Strefie Płatnego Parkowania, od dnia 10 lipca 2013 r. nie pobiera się opłaty.

W związku ze stwierdzeniem przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie (Sygn. Akt II SA/Ol 400/13), nieważności punktu 2 tabeli stanowiącej załącznik nr 3 do Uchwały Nr XXI/564/2013 r. Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 19 lutego 2013 r. zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania (SPP) na drogach publicznych na terenie Miasta Elbląga, ustalenia opłat za parkowanie w tej strefie i opłaty dodatkowej oraz sposobu ich pobierania, a także zgodnie z poleceniem władz miasta, informujemy że za pierwszą i każdą kolejną godzinę postoju w elbląskiej SPP, od dnia 10 lipca 2013 r. opłaty nie pobiera się.
     Wszystkie parkomaty na terenie SPP będą przyjmowały tylko kwotę 0,50 zł za 15 minut postoju, jako jedyną opłatę jaką można wnieść za pomocą bilonu oraz elektronicznej portmonetki w danym dniu funkcjonowania SPP.
     Przypominamy, że uchwała dotycząca SPP została uznana za nieważną tylko w zakresie opłat za pierwszą i każdą następną godzinę parkowania. Pozostałe jej zapisy dotyczące abonamentów i identyfikatorów mieszkańców, godzin obowiązywania SPP i wcześniej wyznaczone miejsca objęte Strefą, opłata dodatkowa za nie uiszczenie opłaty za postój, obowiązują.
     Wszelkie informacje można uzyskać w Biurze SPP przy ul. Czerwonego Krzyża 2, pod nr tel. 55 239 35 54, a także na stronie www.zkm.elblag.com.pl.
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok