UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zobaczymy czy będziecie tak samo gadali jak zaleje Elbląg i wszystkie małe wioski po drodze! Albo jak bedzie sztorm a nasza zapora przestanie sie zamykać. Wtedy bedziecie płakać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Jbpissss(2019-02-19)
  • @Jbpissss - Ci wszyscy co tu tak za przekopem optują, nie są z Elbląga, to płatne PISowskie trolle. Nie obchodzi ich powódź, bo mieszkają daleko. Lecz powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności (tak jak obecny PIS) przy jakimś kataklizmie spowodowanym przez ten chory przekop.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    mieszkaniecElblaga(2019-02-19)
  • A co ci tam zaleje, jak śluzy będą i falochron?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Gienek (2019-02-19)
  • @Gienek - Nie takie zapory na Świecie wiatr niszczył. Mierzeja jest naturalna barierą, póki co nie do przebycia przez wody Bałtyku. Byłeś kiedyś nad morzem w wielkim sztormie? W 1993,bodajże jak zatonął Heweliusz, wiało ponad 160 km/h!, fale miały po 12 metrów - to się ORKAN nazywa i występuje na Bałtyku dość często! (co kilkanaście lat). pamiętasz to?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    mieszkaniecElblaga(2019-02-19)
  • @mieszkaniecElblaga - Mam wrażenie, że Ty jesteś właśnie tym płatnym POowskim trollem. Co teraz na to odpowiesz??? Przestań pisać bzdury a najlepiej poczekaj na efekty tego dobrego przekopu, przynajmniej jest on dobry dla Polski !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    trollik(2019-02-19)
  • @trollik - Wiesz, partia na której najbardziej się zawiodłem jest właśnie PO!, nie znoszę tej partii! Lecz nie znoszę tez PIS z jego harcerskimi pomysłami na zdobycie elektoratu. Pomysły za które trzeba płacić każdemu, który troszeczkę rozumie o co tu chodzi. Nie, nie jestem płatnym trollem, jestem wystraszonym głupotą polityków mieszkańcem Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    mieszkaniecElblaga(2019-02-19)
  • @mieszkaniecElblaga - jaka zapora, ty masz zaporę w du. .pie i gó. .wno przemawia przez ciebie, to jest śluza, bałwanie, która połączy Zalew z Z. Gdańską, a ciebie zaleje nagły wylew z twego kibla i nie trzeba do tego sztormu, nawet nie wiesz co to znaczy, polecam ''biskaj''
  • @asio - bujniesz się na ''biskaju'', przy małej jedynce i wyrzygasz swoją żółdż i nie będziesz już więcej szczurem lądowym
Reklama